יום חמישי, שבע בערב, כמו בכל שבוע את שולחת בקבוצת החברות שלך ״נו אז מה עושות הערב?״ וכמו בכל פעם הן עונות ״כרגיל, ב22:30 נפגשות בבר לפני שנחליט לאן אנחנו ממשיכות״.

כן, אין ספק שאת חיית מסיבות אמיתית, ולא משנה אם קר, גשום או חם בחוץ, אין סיכוי שתישארי בבית הערב! את אפילו לא מחפשת תירוצים כדי לבלות במסיבות ואת צודקת!

אבל, אם את עדיין לא ממש בטוחה, המגלות ריכזו בשבילך 10 סימנים שיוכיחו לך שוב שנועדת ליהנות מחיי הלילה.

 

1. את מתארגנת בשניה: את לא צריכה לבזבז שעות מול הארון כדי למצוא את האאוטפיט המושלם לערב, את פשוט יודעת מה מתאים לך ביותר כדי להיות הכי יפה במסיבה. ג׳ינס, חולצה שחורה חמודה, עקבים ואודם אדום ואת מוכנה!

 

2. את נזכרת רק בתחילת הערבים שלך: הערב את מושלמת, מוכנה לבלות ולעבור את הערב באלגנטיות וכבוד עצמי. את נהנית מתחילת הערב, פוגשת מלא אנשים חדשים, רוקדת, מדברת עם כולם ופתאום הכל נהיה מטושטש.. את כבר שיכורה באמת! ואז את קמה למחרת, בהאנגאובר של החיים, אבל מוכנה להתחיל את היום גם אם את עדיין לא זוכרת איך חזרת הביתה.

 

3. את תמיד מוצאת תירוץ כדי לצאת ולחגוג: עבודה חדשה? בן זוג חדש? שמלה חדשה? את הופכת הכל לתירוץ מושלם כדי לחגוג וליהנות הערב! האמת היא שאת מוצאת את התירוצים האלו רק במקרה וכששואלים אותך מה את חוגגת, את עונה שאף פעם את לא צריכה שום סיבה כדי לצאת!

 

4. אין לך אף פעם תירוץ שווה כדי לעזוב מסיבה ולחזור מוקדם הביתה: גם אם יש לך מחר פגישה בבוקר מוקדם, את לא רוצה לעזוב את המסיבה לפני כולם. את נהנית ובא לך להישאר עד סוף הלילה! לא משנה לך איך תקומי מחר, העיקר הוא שתהני הערב כמו שצריך!

 

5. את יודעת לנועל עקבים למשך ערב שלם בלי לסבול: בזכות שעות המסיבות הרבות שצברת במהלך החיים, התרגלת לנעול עקבים גבוהים ואת לא סובלת יותר. אין לנו מה להגיד לך חוץ מכל הכבוד, אנחנו מקנאות!

 

6. את מבזבזת כמעט את כל המשכורת על יציאות: זה לא באמת נורא אם תצרכי לאכול עכשיו רק פסטות כל החודש, העיקר שתהני ותבלי כמו שצריך! חיים רק פעם אחת לא?!

 

7. את מכירה כל המארחות של הברים ושומרי סף של המועדונים בעיר: יש אנשים שמחכים שעות מול המועדון לפני שהם מצליחים להיכנס, (אם בכלל)! את פשוט מגיעה והשומר מכניס אותך מבלי לחכות שנייה בחוץ!

 

8. כל שישי או שבת זה אותו הסיפור, את לא קמה מהמיטה: את יודעת מראש שאת את יוצאת בחמישי או שישי ואת תבלי את כל יום המחרת במיטה בלי לזוז ממנה כדי להתאושש ולצאת חזרה עוד באותו הערב!

 

9. את בכושר שתיה עם הזמן: אין מה לעשות, עם הזמן הגוף שלך התרגל ולכן את יכולה לשתות כמות גדולה יותר של אלכוהול בלי להשתכר. אבל בכל זאת, חשוב להיזכר לא לשתות יותר מדי!

 

10. את מלכת המועדון: או לפחות עד איזו שעה.. כי גם אם את לא משתכרת מהר, אחרי כמות מסויימת של אכולהול, את מתחילה לרקוד בהגזמה ולעלות על הבר.. זה הסימן שהגיע הזמן לחזור הבייתה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: LaisRibeiro@

 

 

No more articles