סוף השבוע זה קודש. אבל מה שעוד יותר קדוש הן המסיבות של סוף השבוע. אין שום מצב בעולם שתפספסי אותם!

כמובן  שהמסיבות האלו לא יקרו בלי החברה הכי טובה שלך. זאת אפילו לא שאלה! אין מצב שתהיי שם לבד, בלי אף אחת שתציל אותך! לא. אין ספק שבלעדיה, הלילות האלו היו הרבה פחות קסומים ומצחיקים …

הנה 10 סיבות למה החברה הכי טובה שלך היא בעלת הברית הטובה ביותר שלך למסיבות!

1- היא המאמנת שלך
אין לך מצב רוח? אין בעיה! ״אזעקת חברה במצוקה״ ומיד החברה הכי טובה שלך מופיעה אצלך בדלת, עם חיוך מאוזן לאוזן, מוכנה לשנות לך את הראש. הלילה אתן יוצאות והכול יסתדר. ומחר תיכנסו יותר לעומק אם צריך (או אפילו יותר מאוחר הערב אחרי כמה כוסות.. זה הרבה פעמים יוצא ככה אגב!)

2- היא הסטייליסטית שלך
את לא יודעת מה ללבוש? כרגיל… אין בעיה, הבסטי שלך כבר רגילה לזה והיא כאן כדי לעזור לך. היא יודעת מה מתאים לך והיא יודעת איך לגרום לך להיות בשיא היופי שלך! חת׳ שתיים, את מוכנה ומושלמת.

3- היא הכוראוגרפית שלך
בשעה 3 בבוקר, באמצע המועדון, כאשר את מוצאת את עצמך רוקדת על שיר מיושן, החברה שלך כאן כדי להציל אותך! היא לעולם לא תתן לך לעשות צחוק מעצמך לבד! הפתרון? היא באה ומצטרפת לשיגעון שלך ולריקודים המטורפים.

4- היא גלאי האלכוהול שלך
היא היחידה שיודעת מתי הגעת לרמת האלכוהול הגבולית! מבט אחד עליך והיא מבינה מיד אם כן או לא להזמין עוד מוחיטו! היא כאן כדי למנוע ממך לשתות את הכוס המיותרת! ואת תודי לה על זה מחר!

5- היא השותפה…. שלך
גילית ענין בבחור חתיך בקצה השני של הבר. גם עם כל הרצון שבעולם, שום דבר לא יעזור, את טיפה ביישנית וקשה לך לעשות את הצד הראשון לבד. אבל, למזלך החברה שלך שוב פעם כאן לעזור לך עם זה ומייד תתחיל לשחק את עצמה שדכנית! כך היא משאירה לך דלת פתוחה ותוכלי להתקרב לחתיך הזה קללל … אין מה לומר, היא נהדרת.

6- היא גלאי המסעדות שלך (שפתוחות ב-3 בבוקר)
את יוצאת ממועדון, רקדת במשך 4 שעות ללא הפסקה, ואת פתאום את מתה מרעב! הבטן שלך מגרגרת, את מרגישה אותה ריקה, כל כך שזה כואב… ואת כבר חושבת איך תלכי לישון ככה? את בהחלט צריכה משהו לאכול ודחוף. תודה לאל שהיא כבר מכירה אותך טוב והיא בדיוק כמוך! כמו נס, היא לוקחת אותך לאיזה בורגר שהיא מכירה. אפילו לא היית צריכה לדבר ולהתווכח! אחרי שהשמלה שלך כבר מלאה ברוטב צ'ילי מיונז…זה לא משנה! אולי מחר תצטערי על זה, אבל הרגע יש לך רק שמחה בלב!

7- היא המגן שלך נגד נודניקים
כבר שעתיים שהנודניק הזה נדבק אלייך ועוקב אחריך אחרי שהוא הסתובב סביבך מאז שהגעת. אבל, תודה לאל חברת הוונדר וומן שלך כאן! היא תעשה את הכל כדי להציל אותך מהדבק הזה. בשביל זה יש לה אלף שיטות, כל הזמן יותר ויותר מקוריות! ואתן מתות על זה! פשוט קורע!

8- היא התיק שלך
צריכה טישו? יש לה, צריכה שפתון? יש לה, צריכה גומיה? יש לה, פשוט יש לה את הכל. היא מרי פופינס אמיתית! ומעבר לזה היא החברה הכי מסורה שקיימת. היא אפילו מוכנה להקריב את עצמה ולהחליף איתך נעליים כשב-3 בבוקר את כבר לא עומדת על הרגליים ותתן לך את הנעליים השטוחות שלה. יש אהבה כזו בעולם? פשוט וואו! אז כנראה שזה ברור, אם היא לא היתה יוצאת איתך כל פעם, המסיבות שלך היו הרבה פחות מושלמות. מה תעשי בלעדיה?

9- היא קול ההיגיון שלך (שאיבדת!)
היא תמיד כאן כדי למנוע ממך לעשות טעויות חמורות. והרשימה ארוכה: לרקוד על הבר, לשלוח הודעת לאקס שלך, ליפול לזרועותיו של מישהו זר, לשתות יותר מידי קוקטיילים …וכו׳. את סומכת עליה ובצדק!

10- זו האמא/מטפלת שלך לערב
היית במצב קרבי הערב. התוכנית שלך היתה לחזור הביתה ברגל. אלא שחברתך, היתה מודעת (בניגוד אליך) שלתת לך לחזור לבד וברגל במצב כזה, זה מסוכן. לאחר שהיא כבר הצילה אותך כמה פעמיים מדריסה, היא בסוף החליטה לשלם לך על מונית והצליחה לשים אותך בתוכה שתחזרי (סוף סוף) ובשלום הביתה …

 

אז אחרי כל זה, אל תשכחי להודות לה ולהגיד לה כמה היא חשובה לך! כי פשוט לא תמצאי עוד אחת כמוה!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles