תקופת המבחנים עוד שניה מתחילה. לחץ, חרדה ודאגות מחכים לך. אבל איזה מזל שיש לך חברה איתה תוכלי לעבור את הרגעים האלו, אחת שיודעת להניע אותך: השותפה שלך ללימודים!

פגשת אותה ביום הראשון ללימודים והבנת מהר שאיתה תוכלי להינות, לבלות וגם להצליח להשיג את הציונים שאת צריכה. מאז אתן לא עוזבות אחת את השנייה, החל ממטלות זוגיות בלימודים ומבחנים ועד למסיבות סטודנטים- היא פשוט נהייתה הפרטנרית שלך.

לכן, המגלות ריכזו לך 10 סימנים המוכיחים שהיא באמת החברה הכי מושלמת בשבילך כדי לעבור את תקופת המבחנים יחד.

 

1. היא תמיד יודעת איך להניע אותך: את מתעייפת אחרי שיעור אחד של סטטיסטיקה ושיעור של מאקרו-כלכלה? אין בעיה, החברה שלך תמיד פה כדי להניע אותך הלאה. מבט אחד אליה ואת מבינה שכדאי לעזוב את הטלפון והאינסטגרם ולחזור ללימודים. היא מזכירה לך שהמבחן בעוד 3 ימים ואז תהיי משוחרת מהקורס הזה!

 

2. היא הופכת את הלימודים ליותר כיפיים: הלמידה נהיית יותר מהנה כשהיא איתה. אכן, היא יודעת איך להפוך קורס משעמם למשהו כמעט מעניין ונסבל. לפניה לא היית בטוחה ששיטות מחקר יכולות לעניין אותך בכלל…

 

3. היא תמיד מסתכלת עליך במהלך המבחן: כשאת במצב הכי גרוע שלך במהלך המבחן, היא תמיד תשלח אליך מבט שיחזיר לך את הביטחון העצמי ויתן לך כוח לסיים את המבחן כמו שצריך ובלי להלחץ.

 

4. היא רוצה רק את הכי טוב בשבילך: היא יודעת שללמוד במשך סופ״ש שלם לא עושה אותך מאושרת, אבל היא גם יודעת שזה בדיוק מה שאת צריכה לעשות כדי להצליח. היא רוצה שתתני את כל מה שיש לך כדי להשיג את הציונים הכי גבוהים וכדי להיות גאה בעצמך בסוף.

 

5. היא מרכלת איתך: הלימודים עוברים בסבבה, הצלחת להיות מרוכזת יותר משעה, אבל ברגע שחברה שלך אומרת לך ״את לא יודעת מה קרה?!״ את יודעת שאת יכולה לשכוח מללמוד כי הגיע הזמן לרכל איתה. אתן צוחקות בקול רם אפילו כשאתן עדיין בספרייה וזה עושה לכן טוב בזמן בלחוץ הזה…

 

6. היא משתתפת בלחץ שלך: היא מבינה את הדאגות שלך. היא יודעת שלא הלכת לכל השיעורים, גם לאלו שהיא ניסתה לשכנע אותך לבוא איתה, היא מעדיפה שלא להזכיר לך את זה ומזדהה עם הלחץ שלך. היא מבזבזת את רוב הזמן שלה בלהזכיר לך כמה את תותחית וכמה ברור לה שתצלחי את המבחנים!

 

7. היא מלווה אותך בכל הנשנושים הלא בריאים: מאז שהתחלתן ללמוד למבחנים, עליתן 3 ק״ג. סה"כ זה הגיוני, כי יש על שולחן הלימודים שלכן שוקולדים וכל מני ממתקים, וכל הפסקה היא תירוץ מספיק טוב כדי לקנות עוד חטיפים ולנשנש. זה פשוט הדרך שלכן להשתחרר מהלחץ!

 

8. היא מאוד עוזרת לך ללמוד: נכון שבסימסטר לא הלכת לכל השיעורים.. בין מסיבות והאנגאובר בבקרים, ללילות שלמים מול הסדרה החדשה בה את צופה, לא הצלחת לקום ללימודים. איזה מזל שהיא כן השתתפה בכל הקורסים. לכן, עכשיו כשאת צריכה ללמוד, היא ממש עוזרת לך להבין את כל המושגים שהמרצה הסביר במהלך השיעורים ומשתפת אותך בתשובות של המרצה למבחנים שניתנו כתרגול.

 

9. היא מארגנת את המסיבות הכי טובות של אחרי המבחנים: למדתן במהלך שבועות שלמים, וזהו- המבחן האחרון עבר. את נרגעת סוף סוף! אבל מה שהכי מרגש אותך זה הערב המטורף שמחכה לך. אכן, כבר כמה ימים שחברה שלך מדברת על מסיבה של אחרי המבחנים שהיא מתכנת לעשות. איזה מושלמת היא, היא גם יודעת ללמוד וגם יודעת לחגוג כמו שצריך! אין כמוה!

 

10. אתן משלימות אחת את השנייה: זה יותר מחברות של לימודים ביניכן. עם הזמן, עברתן ביחד כל כך הרבה דברים שנהייתן יותר קרובות. בין לחץ, צחוקים, שביזות, וחגיגות, אתן פשוט חיוניות אחת לשנייה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Franziskaelea@

No more articles