אם עד עכשיו חשבת שאין דבר יותר נורא מפרידה שבה הבן זוג לשעבר משחק אותה מת ונעלם בלי שום הסבר – ״Ghosting"- , אז כדאי לך לשבת טוב טוב כי ה״ Benching" נראה עוד יותר גרוע! ולא מדובר כאן בטרנד חדש לפרידה אלא בתקופת הפיתוי שבה הגבר פתאום הופך להיות מרוחק.

 

אז מה זה בדיוק ״ Benching" ?

בדור של ״Tinder" סוג חדש של הכרויות נולד : ה Benching, או האומנות לשמור את הקראש על הספסל (בדומה לשחקני כדורגל או כדורסל).

העיתונאי ג׳ייסון שן מהניו יורק טימס מסביר,  "Benching" באה מהמילה ״ספסל המחליפים״, וזאת אומרת בקיצור שהקראש שלך משאיר אותך בצד עד שהוא מוצא מישהי שמתאימה לו יותר, עד אז את בהמתנה!

הלכתם לדייט כמה פעמים, היה ממש כייף, אבל יש בעייה את לא מצליחה לקרוא אותו. את מרגישה שאת תמיד בהמתנה. לוקח לו תמיד זמן לענות לך, שולח לך הודעות אחת לשלושה ימים, נראה שתמיד רוצה לראות אותך אבל בדקה אחרונה הוא מבריז לך .. בקיצור את מרגישה שיש משהו לא בסדר, ואת מתחילה לחשוב שאולי הוא לא רוצה יותר להיות במערכת יחסים איתך.

אבל, אחרי כמה ימים בלי אף הודעה מצדו, פתאום הוא חוזר לחיים עם לייק באינסטגראם או טקסט כמו ״ היוש! מה קורה ?״  כאילו הכל סבבה ביניכם.

אז, אם בהתחלה חשבת שזו רק הייתה הדרך שלו להתנהג ואין מה לדאוג, האמת היא אחרת לגמרי.. הקראש שלך לא סגור עלייך ושומר את האפשרות למצוא בחורה אחרת שתתאים לו יותר, אבל ביינתיים, עד שהוא ימצא אותה, הוא נהנה איתך.

 

למה ה-״Benching" נוראי יותר מפרידה שבה הוא נעלם בלי שום הסבר?

Ghosting, הפרידה בה אחד מהשניים מעדיף לשחק אותה מת ולהיעלם מאפשרת בסופו של דבר לשני לעבור למישהו אחר, להכיר אנשים חדשים, ולשכוח את האקס. אבל, גבר שמשאיר אותך על הספסל נותן לך כל פעם מחדש הרגשה שזה נגמר, שאת יכולה לעבור למשהו אחר, אבל פתאום הוא חוזר לחיים שלך. הוא תמיד נותן לך תקווה שהוא יחזור באמת, ואז את עוד פעם נותנת את כל הזמן והאנרגיה שלך עבורו כדי שהוא לא יעזוב .

תזכרי שהגבר הזה הוא לא האחד שתוכלי לבנות איתו מערכת יחסים ברת קיימה. את משמשת עבורו רק דרך להעביר את הזמן עד שהוא ימצא מישהי אחרת איתה הוא יבנה זוגיות אמיתית. הוא כנראה מפצה על הפחד שלו להיות לבד.

אז, ברגע שאת שמה לב שהקראש שלך מתנהג כך, תברחי ומהר! במקום לאכול לעצמך את הראש עם שאלות כמו ״למה הוא לא עונה לי יותר?״ או ״למה הוא לא רוצה באמת להתחייב?״, כשהוא ישלח לך את ה״מה קורה״ הרגיל שלו אחרי כמה ימים בלי הודעות, תעני לו שאת לא מעוניינת יותר״ ! הגיע הזמן לחשוב על עצמך !

 

תהני,

המגלות

מקור: Giphy

 

No more articles