לפני 14 שנים נפרדנו מבאפי, וילו ואלכס ומעולם הערפדים שג'וס וידון דימיין. אז מה תגידי אם נגלה לך שערוץ פוקס הכריז על חזרתה למסך של באפי והחברים שלה?

לפי גארי ניומן, ערוץ פוקס שוקל כבר מזמן להשיק מחדש את הסדרה ״באפי ציידת הערפדים״. אכן, פוקס כבר עשה זאת עם הסדרה ״נמלטים״ כשהעונה השישית היתה בעריכה או עם ״תיקים באפילה״ שחזרה למסך עם עונה עשירית, 14 שנים אחרי סופה של הסדרה. וגארי ניומן טען שבאפי היא אחת הסדרות שיש לה סיכוי הכי גבוה לחזור למסך שלנו.

הקמבאק של הסדרה האהובה עלינו לא בא בלי תנאים. אכן, התנאי החשוב ביותר היה המעורבות של הבמאי ג׳וס וידון שהסכים להפיק בפועל ולשתף פעולה עם מוניקה אווסו-ברין שתכתוב את החידוש של הסדרה. בנוסף, המפיקים מוכנים לחדש את הסדרה אבל רק עם ליהוק ״מגוון״, ובאפי תהיה הפעם שחקנית אפרו אמריקאית והחברים שלה יהיו ״ייצוגים של כל מני תרבויות״.

אבל- כי תמיד יש אבל, שרה מישל גלר, אליסון הניגן, ניקולאס ברנדון, ג׳אמס מארסטרס או דוד בוריאנז כנראה לא יהיו חלק מהליהוק החדש של הסדרה כדי לשחק את באפי, וילו, אלכס, ספיק או אנג׳ל. לכן, פוקס צריך לחדש את כל הליהוק כדי להחזיר לנו את ״באפי ציידת הערפדים״ למסך, כמו ש-The CW עשה לחידוש של "מכושפות״.

אז מה דעתך? מתרגשת לחזרתה של הסדרה האהובה עליך?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: SarahMGellar@

 

 

No more articles