אחרי ההצלחה המדהימה של הסדרה ״בית הנייר״, ספרד לא מפסיקה להפתיע אותנו בסדרות נטפליקס. אכן, סדרה ספרדית חדשה שנמצאת בין ״אחת שיודעת״ ל״מלכות הצעקה״ הולכת להיות ההצלחה הבאה של אתר הסטרימינג האהוב עלינו, שבה אפילו ריו, דנבר ואליסון מ״בית הנייר״ ישחקו!

תאריך ההשקה אמנם עדיין לא ידוע, אבל יש כבר מלא שמועות על הסדרה החדשה של נטפליקס. אם יש כמה שאומרים שהסדרה תיראה כמו ״אחת שיודעת״ החדשה, אחרים מבטיחים שהיא תהיה יותר כמו ״מלכות הצעקה״, אבל אנחנו בטוחות שזה יהיה ערבוב של שתי הסדרות הנהדרות, ואנחנו כבר מתרגשות לגלות אותה!

 

״אליטה״, הסיפור:

אחרי הרס של בית ספר צנוע עקב רעידת אדמה, התלמידים פוזרו באופן זמני לבתי ספר מסביב. שלושה בני נוער ממעמד הפועלים מגיעים למוסד הלימודי האקסקלוסיבי ביותר בספרד. ״לאס אנסינאס״ הוא התיכון הכי אליטיסטי ותחרותי בספרד ולכן התחיל עימות בין התלמידים העשירים לתלמידים העניים. וכדי להוסיף עוד דרמות, יהיה רצח בתוך מוסד הלימודים שיביא איתו אווירה של לחץ וחשדות בין התלמידים. וכמובן שנגלה מי הרוצח רק במהלך הסדרה, אז סבלנות!

 

ליהוק שחקנים מ״בית הנייר״ לסדרה החדשה:

אם עדיין לא השתכנעת לצפות בסדרה החדשה של נטפליקס, יש לנו סיבה נוספת שבטח תעשה לך חשק לצפות ב״אליטה״.

אכן, השחקנים האהובים עליך מ״בית הנייר״, מיגואל הראן (ריו), חיים לורנטה (דנבר), מריה פדרזה (אליסון פרקר) יהיו חלק מליהוק השחקנים לסדרה ולפי התמונות הראשונות, כנראה שהם אפילו יהיו הדמויות הראשיות!

 

אז מתרגשת לגלות את הסדרה החדשה של נטפליקס?

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles