איזה חלום זה שיער חלק כמשי! אבל המציאות היא כל כך אחרת.. בין קירזולים, קשרים, ותלתלים לא מסודרים- את רק רוצה לקום בבוקר עם שיער כאילו היית הבוקר אצל הספר. וכדי להשיג שיער חלק ומהמם, את חייבת לעבור מהשלב של הפן שלוקח פשוט יותר מדי זמן. אז אם נמאס לך מהחלקות ופנים, הגיע הזמן להשתמש בתרופות סבתא שיזינו את השיער שלך ויתנו לו את המראה החלק שאת מחפשת.

 

מסכה משמן זית כדי להימנע מתלתלים:

מוכר בשל היתרונות שלו, שמן הזית יזין את השיער שלך ויחזק אותו. כדי להשתמש בו בצורה מושלמת, הוסיפי 30 גרם שמן זית למרכך שלך ואחרי שערבבת את הכל, מרחי על שיער חפוף ורטוב. הניחי כמה דקות ושטפי טוב.

 

מי אורז לשיער חלק:

מי אורז הרי הם מים מבישול אורז. היתרון שלהם? העמילן שהמים יכילו והוא למעשה מחליק טבעי ומהמם. אז כדי ליהנות מהתכונות שלו, תבשלי אורז ושמרי את המים. אחרי הקירור שפכי על השיער שלך. המתיני 20 דקות ותחפפי בשמפו הרגיל שלך.

 

חלב להחלקת השיער:ֿ

חלב מוכר כמוצר טבעי ומדהים כדי להחזיר לחיים שיער יבש, להעניק לו לחות ולרכך אותו. אז תאדי חלב מדולל במים בקרבת השיער שלך והניחי למשך 30 דקות. לתוצאות טובות יותר, הוסיפי לחלב והמים כפית דבש. אחרי חצי שעה תחפפי טוב את השיער עם שמפו רגיל.

 

גרביון לשיער חלק יותר:

את בטח שואלת את עצמך איך גרביון קשור להחלקת שיער?! זה פשוט חלופה זולה ומהממת להשגת שיער חלק כמשי. אחרי שתאדי מים על השיער תעשי קוקו שתכניסי לתוך גרביון. את הגרביון קשרי בגומיות לאורכו עד הקצוות . אחרי כמה שעות הורידי את הכל ותיהני מהשיער החלק שלך!

 

תהני,

המגלות

מקור: TeresaSeco@

 

No more articles