כשאת יוצאת בערב ליום הולדת, למסיבה או לדייט את אוהבת להתלבש יפה ובצורה יותר מתוחכמת. אבל, בגלל שבדרך כלל את ממהרת, יוצא לך לרוב לבחור באופציה הפשוטה והנוחה : השמלה השחורה שמתאימה לכל נעל עקב או אביזר וכמובן לכל אירוע. איזה מזל שהיא קיימת, כי היא מצילה אותך כל פעם מחדש.

עם הזמן, את קצת משועממת מהשמלה השחורה הקלאסית שלך ובא לך להתחדש קצת. לכן, את מתחילה לחפור בארון הבגדים כדי לנסות ולמצוא תלבושת ערב מהממת. אובראול, מכנסי חליפה או אפילו חצאית או שמלה צבעונית, יש מאות אפשרויות יפות ומתוחכמות יותר לבילוי ערב.

 

חצאית, ללוק אופנתי: החצאית הפכה לפריט לוהט ביותר זה כבר כמה עונות. חיונית ולא מתישנת, אפשר ללבוש אותה עם מספר לוקים שונים! מיני, מידי או אפילו חצאית ארוכה, יש מגוון רחב של דגמים שאיתם ניתן להשיג אאוטפיט אופנתי שמתאים לכל ערב. נסי ללבוש חצאית יחד עם בלייזר אוברסייז ועקבים ללוק מתוחכם יותר או ללוק קזואלי, שלבי אותה עם פרפקטו עור וסניקרס לבנות.

 

מכנסיים, ללוק מתוחכם ומהמם: מי אמר שאנחנו חייבות להראות את הרגליים בתלבושת ערב? אפילו מכנסי ג׳ינס יכולים להתאים לערב לוהט, חשוב רק לבחור את האביזרים הנכונים.

כדי להפוך את המכנס שלך לתלבושת ערב, בחרי טופ כותנה וכמה אביזרים שיקים. או להפך, לבשי מכנס בצבע כסף או זהב יחד עם פריטים יותר עדינים בצבע לבן או שחור.

ללוק מתוחכם ביותר, אין כמו מכנס חליפה שחור או צבעוני ואם את מאלו שמעיזות אז תלבשי אותו יחד עם בלייזר ורק חזייה מתחת. אם את מעדיפה לוק פחות נועז, בגד גוף בתחרה יהיה מושלם בשילוב מכנס החליפה.

 

אובראול כתחליף מושלם לשמלה שחורה: אין ספק שהאובראול הוא שמלת הערב החדשה! כמו השמלה השחורה, האובראול מתאים לכל האירועים וזו הסיבה למה אנחנו כל כך אוהבות אותו.

בין אם הוא ארוך או קצר, הוא הפך לפריט חיוני במלתחה של כל פשיוניסטה. בשחור עם פריטים מתחרה או דגם יותר ספורט וואר, עם עקבים ותיק מעטפה צבעוני, זה הלוק המושלם לערב מוצלח!

 

תלבושת מקורית – מכנס שורט: בקיץ או בחורף, מכנס שורט הפך לפריט חיוני במתלחה שלנו. אכן הוא הפך לתחליף מעולה לשמלה השחורה. לכן בערב, לבשי אותו יחד עם בלייזר ועקבים ללוק מהמם ומקורי ביותר!

וכדי להיות הכי יפה, בחרי דגם עם גזרה גבוהה או מעור יחד עם בלייזר אוברסייז. תאמיני לנו, את תהיה הכי אופנתית ומהמת הערב!

 

שמלה צבעונית לערב לוהט: אמרנו כבר שלא רק השמלה בשחור מתאימה כתלבושת ערב. אז, עם נצנצים, צבעונית, עם הדפסים, לבנה, או כסופה יש מגוון רחב של דגמים יפים ומושלמים לשמלת הערב. אם שמלה קצרה בדרך כלל מתאימה לכל סוגי הבילויים בערב, זה כבר כמה עונות שהשמלה הארוכה מככבת ובגדול.
אז עם עקבים ותיק מעטפה תואם, יש לך תלבושת מהממת לערב!

 

אז איזה תלבושת ערב את בוחרת?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: ArielleCharnas@

 

מקור: LeonieHanne@

 

מקור: AimeeSong@

 

 

 

מקור: WeWoreThat@

 

מקור: CamilaCoelho@

 

 

מקור: CamilaCoelho@

 

מקור: ARiviere@

 

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

 

 

מקור: ArielleCharnas@

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

מקור: SincerelyJules@

 

מקור: CamilaCoelho@

 

מקור: LeonieHanne@

 

מקור: WeWoreWhat@

 

No more articles