משקאות דיטוקס הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות, והם דרך מצויינת גם להרזיה! את יכולה לצרוך משקאות דיטוקס לירידה במשקל, אבל הם בעיקר מסייעים לסלק רעלים מהגוף שלך!  אז ברור לנו שמים עם לימון הם הדיטוקס המוכר ביותר, אבל בנוסף ליתרונות שלהם תמצאי גם: צרבת, דלקות חניכיים, ואנחנו מדלגות כי … זה קצת משעמם ! המגלות הכינו לך את המתכונים האלה, איתם תוכלי להתנקות וליהנות באותו זמן!

אף פעם לא נאמר את זה מספיק: לשתות מים זה אחד הדברים הטובים ביותר שאת יכולה לעשות כדי לרדת במשקל מהר ולשפר את הבריאות שלך. מים הם חלק חשוב בכל תוכנית דיאטה וכושר, כמו כן הם חיוניים לכל שאר פונקציות הגוף שאת יכולה לדמיין. מים חיוניים גם לשרירים שלך והם זקוקים לאנרגיה! משקאות הדיטוקס הטעימים שהבאנו לך ייתנו לבטן שלך תחושה של שובע ולא תרגישי רעב! אז למה את מחכה?

1- תפוח-קינמון
המרכיבים: שני ליטר מים, תפוח אחד בפרוסות דקות, מקל קינמון אחד.

הניחי פרוסות תפוח בחלק התחתון של הקנקן (תשמרי כמה בכוס שלך), הוסיפי את מקל הקינמון. כסי בקרח עד לחצי, ואז עם מים. הכניסי למקרר למשך שעה לפני ההגשה.

את יכולה למלא את המיכל 2 עד 3 פעמים לפני שהוא מתחיל לאבד את טעמו.

2- אבטיח-תות-נענע
המרכיבים: שני ליטר מים, 4 כוסות קוביות אבטיח, 1/2 כוס תותים חתוכים לחצי ו-6 גבעולי נענע (טיפה כתושה).

הניחי את כל המרכיבים בחלק התחתון של הקנקן וכסי במים קרים.

3- מנגו-ג'ינג'ר
המרכיבים: 4 ליטר מים, 2.5 ס"מ שורש ג'ינג'ר, קלוף ופרוס, כוס אחת של קוביות מנגו טרי או קפוא.

הניחי את הכל בתוך הקנקן, כסי ב-3 כוסות קרח ולאחר מכן הוסיפי מים (הקרח חשוב, הוא מחזיק את הג'ינג'ר ואת המנגו טריים תוך כדי ההשרייה במים).
הכניסי למקרר במשך 1-3 שעות לפני ההגשה!

4- תפוז-פטל
המרכיבים: 1 ליטר מים, תפוז אחד בפרוסות דקות וכוס פטל (טיפה כתוש)

הניחי את כל המרכיבים בקנקן וכסי במים קרים ותערבבי. מוכן!

5- אוכמנית-לבנדר
המרכיבים: שני ליטר מים, כוס אוכמניות, קומץ של פרחי לבנדר אכיל.

הכניסי את הפירות והפרחים לקנקן. כסי במים קרים והכניסי למקרר למשך 30 דקות לפחות. סנני, לאחר מכן הוסיפי קרח ומזגי לתוך כוסות גדולות וזה מוכן !

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles