אם את גולשת באינסטגרם ועוקבת אחרי בלוגריות אופנה, בטח שמת לב שטרנד חדש נכנס אל עולם האופנה. כל הפשיוניסטיות הלוהטות כבר אימצו אותו (ובצדק!). אי אפשר להתעלם ממנו, הוא רומנטי, וווינטאג׳י, מוסיף טאץ׳ קסום לכל התלבושות שלך. אז כבר ניחשת במה מדובר?! שרוולי בלון כמובן!

בהשראת האופנה משנות השמונים, העונה שרוול הבלון חוזר ובגדול. על שמלות, חולצות מכופתרות, טופים או קרופ טופ, שרוול הבלון פורץ אל המלתחה שלנו. צבעוני, פרחוני או אפילו מודפס, הטרנד החדש הזה מתאים ביותר לעונת הקיץ.

מושלם לעבודה, על מכופתרת לבנה או לערב על חולצה רומנטית ונעלי עקב, אין מצב שלא תאמצי גם את את טרנד השרוול המנופח. יחד עם ג׳ינס וסניקרס ללוק קז׳ואל, או עם חצאית מידי וסטילטו ללוק מתוחכם יותר, החולצה עם השרוולים המנופחים רק מחכה שתלבשי אותה ותהני ממראה אופנתי בטירוף.

אבל! בכדי להימנע ממראה מנופח מדי, מומלץ מאוד ללבוש את פריטי השרוול בלון יחד עם פריט יותר צמוד. אכן, המטרה היא לשחק עם גזרות שונות כדי להראות את החולצה המנופחת כפריט ראשי בתלבושת שלך. לכן, אנו ממליצות לך לבחור מכנס ישר שמגלה את הקרסוליים שלך, חצאית עיפרון או מכנס סקיני בגזרה גבוהה. באותה מידה, עדיף לבחור אביזרים עדינים כדי לא לעשות צל על השרוולים . בנוגע לפריט עצמו עם שרוול מנופח, חשוב לבחור אחד שצמוד באיזור המותן כדי להבליט את הגזרה.

 

אז למה את מחכה? רוצי אל הטרנד של השרוולים המנופחים!!!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: TheSaltyBlonde@

 

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: Entre_Dois@

 

 

מקור: CaroDaur@

 

 

מקור: LornaLuxe@

 

מקור: SoniaLyson@

 

מקור: PaolaAlberdi@

 

מקור: IziAngus@

 

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: TheSaltyBlonde@

 

מקור: SincerelyJules@

 

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

No more articles