שמן הארגן הוא סוד היופי של המרוקאים כבר מזמן, והוא הפך היום למוצר חיוני לטיפוח העור והשיער. מעולה להזנה והגנה של העור, שמן הארגן גם מועיל לציפורניים ולשיער. מושלם כדי לייפות אותך, הוא פולש עם הזמן לעולם היופי ונמצא ברכיבים של יותר ויותר מוצרי יופי.

אז אם עדיין לא אימצת את השמן הנפלא הזה, הגיע הזמן לגלות יותר על היתרונות שבלהוסיף שמן ארגן לשגרת היופי שלך ולהתחיל להשתמש בו סוף סוף.

 

אנטי אייג׳ינג:

שמן הארגן עוזר להאט את תהליך ההזדקנות של העור ולצמצם את הופעת הקמטים. שפשפי את השמן בידייך ואז מרחי ישר על הפנים שלך כל יום ולילה לפני שאת מורחת קרם לחות ולפני שאת מתאפרת. מומלץ לך אפילו לערבב כף שמן ארגן בקרם הלחות שלך לטיפוח עור מושלם ביותר.

את גם יכולה להשתמש בשמן ארגן במסיכת הזנה שמחדירה לחות לעורך. ערבבי 2 כפות חימר לבן עם כפית מי ורדים, כפית שמן ארגן ו-2 טיפות שמן אתרי מוורדים כדי להשיג מסיכה הומוגנית. מרחי את המסיכה על הפנים, הימנעי מאיזור העיניים והניחי למשך 10 דקות. לסיום שטפי במים פושרים.

 

מונע הופעת פצעי בגרות:

אם יש לך באופן קבוע פגמים בעור, מומלץ לך להשתמש בשמן ארגן כדי להזין עור יבש שסובל מפצעי בגרות. זה יעזור לך אפילו לצמצם את הצלקות מהחצ׳קונים. לכן, מרחי שמן ארגן ישר על האיזורים הללו ועסי אותם בצורה מעגלית.

 

מחזק ציפורניים:

הציפורניים שלך רכות ונשברות, הגיע הזמן לחזק ולייפות אותן! ערבבי בקערה 2 כפות שמן ארגן עם מיץ מחצי לימון. טבלי את הציפורניים למשך 3 דקות, שטפי ומרחי את הלק שלך.

 

מונע סימני מתיחה:

איזה סיוט סימני המתיחה האלה.. אבל הם לא יהרסו לך את החיים! אז כדי להסתיר אותם ולהימנע מהם, השתמשי בשמן ארגן. אכן, מרחי כל יום על האיזורים בהם יש לך סימני מתיחה ועסי בצורה מעגלית.

 

הופך את השיער לגמיש ומשיי:

חסר לשיער שלך ברק והוא כבר לא זוהר כמו פעם. ניסית הכל אבל אין מה לעשות, את לא מצליחה להחזיר לו את הברק שלו. הגיע הזמן להשתמש בשמן ארגן כמסיכה נפלאה לשיער שלך. ערבבי בקערה 3 כפות חינה עם מים חמים ו-2 כפות שמן ארגן. מרחי על קצוות השיער, המתיני שעה וחפפי עם השמפו הרגיל שלך.

 

אז מוכנה לאמץ את סוד היופי הזה לעור ושיער מושלמים ביותר?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: MoroccanOil@

 

 

No more articles