החורף מגיע: הימים קצרים יותר, מזג האוויר קר וגשום … זוהי הזדמנות להתנפל על הויטמינים שבפירות ההדר ולהישאר בבית הנעים והחם מול סדרה טובה! בצד של היופי, העור שלנו מתחיל לעשות בעיות, ועוד לא דיברנו על השיער שלנו, שבכלל משגע אותנו! אז אם הקיץ, החוף, בגדי הים והקוקטיילים כבר נראים רחוקים כל כך, למה לא לאפשר לעצמך טיפת תענוג ולהעניק חיוניות בחזרה לשיער שלך? למשימה הזאת, אין דבר יותר טוב מפן «וויבי» כמו שאנחנו אוהבות!

גלים ארוכים ועדינים זה האידאל, אם את רוצה לאמץ לוק נוח וקז'ואל, כאילו רק חזרת מהים! בנוסף להיותם מושלמים בטירוף, הם גם מאוד פשוטים לביצוע … אבל, את צריכה לדעת את הטכניקה הנכונה! כאן נכנס לתמונה רנאטו קמפורה המפורסם! לרובינו, השם שלו לא נשמע מוכר, וזה נורמלי. הוא לא ידוע במיוחד בציבור הרחב, אבל הוא אחד מהספרים הנודעים ביותר בהוליווד. ה-מפנק היומיומי של קייט וינסלט, ג'סיקה אלבה ועוד הרבה כוכבי הוליווד, הוא ה-«אומן שיער» של התקופה שגילה את הפן הוויבי… המומחיות שלו!

דווקא: בראיון שהוא נתן לפני כמה זמן, מר קמורה גילה, סוף סוף, את הסודות המקצועיים ביותר שלו ונתן עצות ל-וויבי מוצלח! אנחנו מאוד שמחות לשתף אותם איתך היום! אנחנו כבר מרגישות את חוסר הסבלנות שלך … יאללה! כדי להתחיל, תתכונני עם בסיס שיער לח כדי לטפל בחומר בקלות. אז תתחילי בספריי טקסטורה ומגן תרמי, על כל השיער. יבשי את השיער בקו ישר, עדיף בצד, כדי להדגיש את האפקט «ההוליוודי» שאנחנו אוהבות כל כך. לאחר מכן תברישי את השיער עם מברשת עגולה. עבור הגלים, השתמשי בקוטר 2.5 ס"מ או יותר גדול לאפקט אופטימלי. כשהשלב הזה נגמר, רק תצטרכי לחכות חמש דקות, כדי לתת לשיער להתקרר. לאחר מכן תוכלי להבריש את השיער בעדינות (מהעורף ועד הקצוות). כדי להבליט את היצירה, סיימי עם תרסיס חלש לשיער כדי שהפן המושלם הזה יישאר הכי הרבה זמן !

עכשיו מותר לך להשוויץ קצת עם כריזמה של כוכבת הוליוודית (בראש שלך כמובן!). אנחנו בטוחות שתראי את המבטים מסתובבים מאוד מהר .

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles