מי לא חולמת על מבט מקסים וחודר? את בטח לא תגידי אחרת!

במהלך שגרת היופי שלך, את נותנת תשומת לב מיוחדת לאיפור העיניים. את לא משאירה שום דבר ליד המקרה כשמדובר במבט שלך, מהמם והכי בלתי נשלט. בשלב זה את מוציאה את הארטילריה הכבדה, הכוללת צללית, אייליינר, עיפרון לעיניים ולבסוף – ולא פחות חשוב – המסקרה. בואי נדבר על המסקרה שנייה! היא מבטיחה לך ריסים רהוטים, עבים וארוכים לטווח ארוך. למסקרה תוצאת אוברסייז שאת הכי רוצה. עם זאת, לא כל מסקרה תתן לך את האפקט המדהים והנפלא הזה שמשגע את הגברים שלנו!  אז מצד אחד, את חייבת למצוא את אהבת חייך, אבל גם לדעת את הטיפים הטובים ביותר כדי להפוך את יישום המסקרה לפשוטה יותר.

אז אם המסקרה היא בעלת הברית הטובה ביותר שלך, את הולכת להיות מאוד מרוצה, תהני מ 9 טיפים של יופי שבדקנו בשבילך. תוכלי להשתמש בהם לתוצאה מושלמת ולקבל מבטים חושניים.

1 – להשתמש בצללית עיניים
כדי לקבל מבט נוקב, תשקלי להשתמש בצללית עיניים מט באותו הצבע של המסקרה שלך. תוכלי לקבל יותר נפח ויהיה לך מבט הרבה יותר אינטנסיבי ועמוק.

2 – לחמם את מעגל הריסים
לקבלת ריסים מעוגלים, יש לנו את מעגל הריסים. השרי אותו בכוס מים חמים במשך כמה דקות, ייבשי אותו ולבסוף השתמשי בו לקימור הריסים. המים מאפשרים למתכת להתחמם באופן שווה יותר ולייעל את עבודת המכשיר.

3 – לעקם את מברשת הספירלה
המברשת ליישום מסקרה, מפרידה בין הריסים ומטפחת גם את הגבות. אם תעקמי את המברשת שלך לקבלת מברשת בצורת "L", יהיה לך יותר קל להגיע אל כל אורך הריסים, אפילו העדינים ביותר. תוכלי להגיע בקלות אל הפינה הפנימית של העין ולקבל מבט הורס.

4 – להוריד עודף מסקרה
כדי שמריחת המסקרה תיעשה בפשטות ובמהירות, ברגע שאת רוצה להשתמש בה, חשוב להוציא כמות קטנה של צבע עם נייר טישו ולהסיר את השאריות כך שתשאר כמות מינימלית של צבע על המברשת, המריחה תהיה שווה והרמונית  וזה ידגיש ויבליט את העיניים שלך.

5 – לעשות תנועות בזיגזג
אם את רוצה לקבל את הטוב ביותר מהמסקרה שלך, מומלץ בחום ליישם אותה על ידי ביצוע תנועות זיגזג. בשביל זה, תמרחי אותה לעבר שורש הריס ותמתחי אותם ככל האפשר לקראת הקצוות. את תראי מהר מאד שעם הטריק הזה, לא תצטרכי הרבה חומר מסקרה עבור מראה ריסים עבה. גם יחסוך לך כסף וגם יתן לך תוצאה מושלמת

6 -ללכת על סרום
הסרום מבטיח לגרות ולקדם את גידול הריסים כדי להפוך אותם ליותר חזקים. הוא גם יזין ויוסיף לחות לריסים והזקיקים ויאפשר לריסים שלך לקבל אורך ועובי. יש למרוח את הסרום על ריסים נקיים ובערב לפני השינה. התוצאות יהיו גלויות לעין אחרי חודשיים של שימוש יומיומי.

7 – להשתמש בטכניקת הכפית
לקבלת ריסים מדהימים, מרחי בצד האחורי של כפית מעט חומר ויישמי על העפעף את המסקרה. מצד אחד, הריסים שלך יהיו יותר ארוכים אבל גם לא יישארו לך שום שאריות מהמוצר על העפעף! ברגע שהשכבה יבשה, בעדינות תלחצי קצת עם האצבעות על הריסים שעל הכפית. טיפ קטן שיעזור לך בענק!

8 – מברשת שיניים
אם המסקרה שלך עושה בלאגן ומשאיר לך שכבות עבות מידי במקום מבט נקי, את יכולה לסמוך על מברשת השיניים שלך! זה נשמע מוזר אנחנו מודות, אבל אמיתי! קחי אחת שתשתמשי בה רק עבור העיניים ותברישי את הריסים כדי להסיר את השאריות, אחריה תמצאי ריסים מושלמים אנחנו מבטיחות!

9 – טלק
לריסים רהוטים וארוכים יותר, את פשוט צריכה ליישם בין כל שכבה מאט מאד טלק היפואלרגני של תינוקות. תיזהרי שלא להשאיר שאריות לבנות. אנו ממליצות לך לפזר היטבאת הטלק לפני היישום על הריסים.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles