אחרי קריירה מוזיקלית מדהימה שהפכה אותה לאחת הזמרות הכי מפורסמת בעולם, ריהאנה הקימה את חברת הקוסמטיקה פנטי ביוטי שכל הביוטי אדיקט מכורות אליה. הפעם ריהאנה הולכת לפלוש אל עולם האופנה. אכן, האתר האמריקאי Women's Wear Daily הודיע לאחרונה שריהאנה תשיק בקרוב מותג אפנה יוקרתי בשיתוף פעולה עם הקבוצה LVMH, מידע שהיה אמור להישאר סודית… (אבל לא בפני המגלות)!

הבחורה רק בת 30 אך לא טירונית בתחום, מאחר שהיא כבר עבדה עם חברת "פומה" על מספר קולקציות ואפילו השיקה קו הלבשה תחתונה בשם ״Savage X Fenty״. אבל היום, זהו עולם היוקרה שריהאנה הולכת לקראתו בשיתוף פעולה עם הקבוצה המפורסת LVMH שבבעלותה יותר מ70 מותגים יוקרתיים כמו דיור, לואי ויטון, קנזו, סלין, ג'יבנשי, גרלן, פנדי ומארק ג'ייקובס.
הפרויקט נולד לפני שישה חודשים ויהיה תחת פיקוחו של סידני טולדנו, מנכ״ל הקבוצה LVMH Fashion Group.

האתר WWD מסביר שבשיתוף הפעולה בין LVMH לריהאנה נוכל למצוא פריטים ואביזרים עשויים עור ושהשקת המותג תהיה במקביל ליציאת האלבום התשיעי של הזמרת, וכל זאת תוכנן  ל 2019.

LVMH בחרו קבוצת עובדים מומחים מבתי האופנה סלין ולואי ויטון כדי לעזור ולהדריך את ריהנה שמאוד משקיעה ביצירת המוצרים.

השמועות נלדו לפני כמה שבועות כשריהאנה זוהתה מספר פעמים במשקפי שמש עם הלוגו "Fenty".
אך גם אם המידע עדיין לא רשמי, יש סיכוים גבוהים שהוא אמין.

אז עד שהמידע יהפוך לרשמי אפשר כבר להמר שהיצירות העתידיות של הזמרת יהיו מהממות ומגניבות כמו היצירות שלה בעבר בעולם האופנה והקוסמטיקה. רק בשביל זה, אפשר למחוא לה כפיים.. GO ריהאנה !

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Diggzy@

 

 

מקור: Diggzy@

 

מקור: PapCulture@

 

No more articles