«To breeze» באנגלית, אומר לעשות דברים בצורה קלילה, רגועה, כמעט אדישה. בעולם הדייטינג הביטוי «Breezing» מתייחס להיכרויות רומנטיות קלילות יותר ועם הרבה כנות. תגידי ביי ביי לחוקים הישנים של הפיתוי! כי המנטרה של ה-Breezing היא אהבה בלי כאב ראש, וזה מרגיש טוב!
כל שבוע מביא איתו סדרת ביטויים חדשים ב-ing כדי להציג את הרגלי הפיתוי החדשים שלנו. אחרי ה-Firedooring המכוער וה-Cushioning הנוכל, הגיע הזמן של ה-Breezing. אבל הפעם, אלה חדשות טובות!

ה-Breezing הוא מצב נפשי
בענייני אהבה והיכרויות, ה-Breezing לא בהכרח מצביע על חוסר כבוד או להיות לא זמינה לבן הזוג, אלא על קשר נעים וקליל בלי כאבי ראש. ומעל הכל- להיות עצמך.

ה-Breezing משנה את נורמות המיניות והפיתוי. כאן, אין צורך להמתין יומיים לפני שעונים להודעה כדי להיראות מגניבה. אין סיכוי לא לשכב בלילה הראשון אם תרצי בכך. ה-Breezing מזמין אותך לעשות מה שבא לך, מתי שבא לך ועם מי שבא לך, בתוך גבולות של כבוד לאחרים ולעצמך כמובן.

למה לדחות את הרומן לאחר כך ולא לחלוק את מה שיש לך בלב אם זה מה שאת מרגישה עכשיו? («כשניהיה יחד כבר 6 חודשים», «כאשר אני אציג לו את ההורים שלי»…) זה ה-Breezing: להקשיב לעצמך, לחיות את הרגע ולא להתייחס למה שאחרים יכולים לחשוב.

איך לאמץ את ה-Breezing כשאת פוגשת מישהו?
קל לומר, אבל ה-Breezing דורש ביטחון עצמי. את צריכה לדעת מה את רוצה ולהיות ברורה עם עצמך לגבי הרגשות שלך. אנחנו יודעות שזה לא כזה פשוט, אבל כמו עם כל דבר, המצב הנפשי הזה יגיע צעד אחר צעד.

– לענות להודעות שלו בלי להתמהמה
כדי לנטוש את ה«טשט פרטנר» שלך את מחכה לפני שאת עונה לו להודעה. זה כל כך 2003! אם בא לך לענות לו ולהציע לו משהו, לכי על זה! באמת!

אם הוא ימצה את הקשר איתך מהר מדי, או שיחשוב לעצמו שאת יותר מדי מעורבת בקשר ביניכם, אז ביי… הפסד שלו. לפחות את תהיי פרואקטיבית ובהרמוניה עם עצמך, וזה מה שחשוב.

– להגיד מה שאת חושבת
משחק של מטאפורות וחידות לא עובד באהבה. למה לתת לו להניח דברים עליך (ולתת לו לפרש אותם לא נכון) אם את כבר יודעת מה את רוצה?

היי כנה, נדלקת עליו ובא לך להתקדם? תגידי לו! את לא מחפשת שום דבר רציני איתו ואת רק רוצה ליהנות? תגיד לו גם!

לפחות תדעי מראש אם אתם באותו ראש ולא תיפגעי בסוף.

– לקחת דברים בפרופורציות
ה-Breezing גם אומר לקחת את "צרות הרומנטיקה" בפרופורציה. הוא משאיר אותך כמה ימים בלי תשובה? מה אכפת לך… הוא עושה לך Ghosting? מה אכפת לך! את פשוט לא מגיעה לו. זה מה שאת צריכה לחשוב. הוא מתפתה ברגע האחרון לצאת עם חברים? מה אכפת לך.. את תצאי גם והכי חשוב את תהני!

ה-Breezing לא מונע ממך להיות עם לב ורגשות, אבל הוא לא נותן להם לקבל עדיפות על כל שאר הדברים החשובים בחיים.

היתרונות של ה-Breezing לטווח ארוך
בטווח הקצר, לאמץ את ה-Breezing משמע להוריד כל מתח או חרדה הקשורים למפגש החדש. לוותר על ה-«מה הוא יחשוב אם?», ועל ה-«מה עשיתי? מה לא בסדר אצלי?». פשוט שקט נפשי נקי מרעשים.

בטווח הבינוני, הוא מאפשר להיכנס ליחסים רגועים ככל האפשר בלי לצייר תוכנית על כוכב שביט, ובלי ציפיות מוגזמות. ומעל לכול, להתקדם ביחסים ביניכם תוך שימור עולמך לעצמך, תשוקותייך, חברייך והדברים המרכיבים אותך. בן אדם עצמאי ומאושר, לבדו או בזוגיות.

בטווח הארוך, אם אנחנו כבר בתוך המעגל הווירטואלי הזה, שלפחות נהיה מסוגלות לחיות יחסים בריאים ומספקים.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles