זה רשמי, הסתיו חתם על הקאמבק הגדול שלו! אמנם לרובנו הסתיו הוא רק שם נרדף למזג אוויר גשום אך הוא מתברר כמקור אמיתי להשראה אצל אחרים! וזה הסיפור של קיילי ג'נר, ששוב, הוכיחה את עצמה כגאונית.

עם בוא חג ליל כל הקדושים "האלווין", ה-היט גירל פינטזה על קולקצית איפור חדשה … לאחר שהיא חשפה לפני כמה ימים את התמונות הראשונות של הליין החדש בחשבון האינסטגרם שלה, קיבלה מלא תגובות וצריך להודות שהתוצאה נראית די מטורפת! אריזות יפות עם עיצובים תלת-מימדיים הכוללים שלדים ורוחות רפאים, צבעים עזים, חדות ונועזות, אוסף של איפור מפואר, וכמובן, שפתון חדש אששש! שוב פעם, קיילי כיוונה ופגעה בול.

הקולקציה הזאת מורכבת מ לוח של תשע צלליות לעיניים שבו ערבוב גוונים חמים וקרים, בהשראת העונה. לגבי גימורי מט, תהיה לך בחירה בין חום חם, כתום נוצץ, אפור כהה עמוק, צהוב בהיר … הם ייפו את העיניים המהממות שלך כהרף עין … תוכלי לבחור גם בירוק עדין, חום שוקולד, אור שמש, שזיף ליפול על הרצפה או בבז' ניוד!

ומכיוון ש«האלווין» לא יהיה «האלווין» בלי צללים ונצנצים, קיילי גם פיתחה שתי צלליות נוזליות לעיניים  ונצנצים: «Whitch and Famous», כתום נחושת ו«Hello Ghordeous», זהב בהיר . המכיל גרגיר זהב אמיתי … תהיה לך גם את ההזדמנות לגלות גלואו חדש בגוונים של כסף, מושלם כדי שתזרחי כמו כוכב!

בצד השפתיים, הקלילות של הלוק «ואמפ» ישמחו: שפתון אדום בהיר נוזל מט, יחד עם עיפרון, הולך להיות פשוט מושלם על השפתיים שלך. הדמיון הוא הגבול והנועזות יוכלו לבחור את גירסת הכתום המתכתי, טיפת יותר אקסצנטרי ! ארבעה שפתונים מאט גם הם חלק מהקולקציה : שזיף, כתום, ירוק או אלמוגים … עכשיו נשאר לך רק להשתמש בדמיון הפרוע ביותר!

לעתידניות ביותר בינינו תוכלו  לקבל גם זוג משקפי תלת-מימד, כדי להביא יותר קלילות לערב המלחיץ הזה!

הקולקציה הזו זמינה באתר הרשמי של קיילי קוסמטיקס. תתכונני!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles