קונטורינג זה סוג של איפור שכבר רובנו אימצנו מאז שקים קרדשיאן שמה אותו על קדמת הבמה. זו בעצם הדרך המושלמת ביותר להבליט בצורה הכי טובה את הפנים שלנו בעזרת איפור. אבל בגלל שהוא עוזר לנו לעצב את הפנים, אז לכל צורת פנים יש את הקונטורינג המתאים ביותר עבורה. אכן, בין אם יש לך פנים עגולות, מרובעות, בצורת משולש, מלבניות או אובליות – האיפור יהיה מותאם בצורה אישית, כי המטרה לכל צורת פנים היא שונה.

כדי לעזור לך, המגלות הכינו לך מדריך איפור כדי לדעת איך לעשות קונטורינג לפי צורת הפנים שלך.

 

פנים עגולות:

עצמות הלחיים והסנטר שלך מעוגלים, לכן המטרה היא לחדד את הפנים שלך כדי לתת להן מראה יותר רזה. אז כדי להשיג את התוצאה הרצויה, השתמשי בהיילייטר על החלק התחתון של המצח ועל החלק העליון של עצמות הלחיים. מרחי אז מייק אפ יותר כהה על הלחיים והלסת כדי לחדד אותן.

 

פנים מרובעות:

המצח והלסת שלך רחבים יותר, לכן המטרה שלך היא לרכך את הפנים. מרחי מייק אפ בהיר על החלק התחתון של המצח והחלק העליון של עצמות הלחיים כדי לתת להן מראה מנופח יותר. על צידי המצח ועל הלסת השתמשי במייק אפ כהה יותר כדי לחדד אותם. אל תשכחי גם למרוח מייק אפ כהה על החלק התחתון של עצמות הלחיים.

 

פנים אובליות:

הפנים שלך קצת מעוגלות, לכן המטרה שלך היא להרחיב אותן קצת ולקצר אותן למטה. השתמשי בהיילטר על החלק התחתון של המצח, החלק העליון של עצמות הלחיים ועל אמצע הסנטר. את הגוון הכהה יותר, מרחי על שורשי השיער, על הלחיים ועל קצה האף.

 

פנים בצורת משולש:

המצח שלך רחב, עצמות הלחיים שלך בולטות בצורה מצויינת וסנטרך צר, לכן המטרה שלך היא להרים את הפנים שלך. השתמשי בהיילייטר על צידי הלסת כדי להאיר אותן, ומרחי גוון כהה יותר על החלק התחתון של הסנטר ועל החלק העליון של עצמות הלחיים, כדי לחדד את האזורים האלה שיותר מדי בולטים.

 

פנים מלבוניות:

הלסת שלך רחבה והסנטר שלך פחות בולט, לכן המטרה שלך היא לחדד את רוחב הפנים. מרחי היילייטר על המצח, מתחת לעיניים ועל החלק התחתון של הסנטר כדי להאיר את האזורים הללו. השתמשי בגוון יותר כהה על עצם המקסילה, ולסיום השתמשי בסומק על עצמות הלחיים כדי לתת להן מראה יותר מנופח.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: AniDundo@

 

No more articles