איזו התרגשות! החדשות הללו ללא ספק מזכירות לנו את הילדות … תתכונני לראות את החיים בוורוד כי אל וודס האגדית חוזרת!

הבלונדינית היפה עם הכלבלב הוורוד המתוק שלה מגיעה עם שאיפות רציניות. אחרי הכל, צריך הרבה אומץ כדי להירשם ולהתקבל לקולג' היוקרתי הרווארד רק כדי לזכות חזרה באקס (או לחזור ל-אקס)!

מלווה בצ'יוואווה החמוד שלה, היא עוררה בנו השראה לעשות את מה שרצינו ולהאמין בעצמנו: עם קורות חיים ריחניים מתחת לזרועה, היא הולכות עם העקבים הכי מושלמים שיש, וכל זה כדי להציל את העולם. והרי מסובך להתקבל להרווארד

כבר 15 שנה מאז שראינו את הבלונדינית האהובה שלנו על המסך ואנחנו חייבות לומר שמאוד התגעגענו. ועכשיו זה רשמי, אולפני MGM, האמונים על שני הסרטים הראשונים, יוצאים להרפתקה שלישית! ואנחנו מודות להם על זה!
כן, כן, את הבנת נכון. לא רק בלונדינית 3 אכן בדרך אלינו! ומכיוון שלא משנים צוות מנצח, האולפנים משלבים יחד את אותה קבוצה יצירתית מהסרטים הקודמים עם התסריטאים קירסטן סמית, וקרן מק'קולה והמפיק מארק פלאט.
וכמובן, מי עוד יכולה לגלם את עורכת הדין הסנסציונית הזאת חוץ מריס ווית'רספון עצמה! לא יכולות לדמיין סרט המשך בלי האייקון הזאת שלימדה אותנו הכל על ה-«Bend & Snap».

לעת עתה, לא נמסר מידע נוסף על סרט ההמשך, אך אנו כבר יודעות שהחלק השלישי הזה יביא עימו מסר חזק מאוד לנשים. מצד שני, ריס אמרה בראיון בחודש מרס שהיא רוצה לראות את הדמות שלה אחרי 15 שנים, אולי בבית המשפט העליון?

מה שבטוח הוא שאנחנו מצפות לדברים גדולים… ואחרי הכל, היא עשויה לשלוט בעולם, נכון?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Mgm_Studios@

 

No more articles