עדיקה- אתר האופנה האהוב עלינו, הודיע שהוא מתרחב לשוק העולמי ע"י השקת אתר לרכישה מארצות הברית ואירופה.

מאז שהוקם ב-2011 על ידי עדי רונן ודדי שוורצברג, אתר האופנה Adika לא מפסיק לכבוש את כל הפאשניסטיות בארץ. אכן, הוא לגמרי הצליח להפוך ל-מותג המועדף של הקונות המקומיות. וזה במיוחד בזכות מגוון הפריטים הסופר טרנדיים שהם מציעים: בגדים, נעליים, מוצרים לבית… ויותר מגניב מזה, הם אפילו שולחים את הכל עד לפתח דלתך עם מדיניות החזרות פשוטה ותומכת עברית. עם השנים החברה פתחה מספר חנויות וגייסה לשורותיה את הפרזנטוריות הכי "איט גירלס" של הרגע. בקיצור, מוצרים בשיא האופנה, שירות נדיר ופרקטי, מה אפשר לבקש יותר מזה? וזו לא הפתעה שהמותג המשיך לגדול ולצמוח לאורך השנים! וזה לא הכל, המותג הפך להיות חלק מקבוצת גולף, פתח שישה סניפים ברחבי הארץ, והודיע בימים האחרונים שבכוונתם להתרחב לשוק העולמי ע"י השקת אתר הפונה לארצות הברית ואירופה!

למטה החברה בתל אביב גוייס צוות ייעודי שיהיה אמון על הפרסום, הקידום ושירות הלקוחות בשוק החדש. המטה גם פותח אתר חדש באנגלית שמותאם לפעילות הבינלאומית תחת הכתובת adika.com. האתר מותאם לרכישה מארה"ב ואירופה. למרות זאת, האתר החדש ימשיך להתנהל במטה החברה בתל אביב, והמשלוחים יתבצעו מהארץ עם זמן הגעה של עד 3 ימי עסקים.

בחודשים האחרונים נערך פיילוט ראשוני עם מאות הזמנות שמאוד הצליח. אופי המותג, סל המוצרים ותג המחיר לגמרי עונים לצרכים ולטעם המקומי. פיילוט מאוד אופטימי למותג.

וכמו שדדי שוורצברג, מייסד ומנכ"ל החברה אומר «זהו מהלך חשוב ומתבקש בהתפתחות המותג עדיקה». הוא ממשיך ומסביר: «נערכנו בחודשים האחרונים לפרוץ מחוץ לגבולות ישראל ולהעמיד את המותג בשורה אחת עם אתרי האופנה המובילים בעולם והיום אנו ערוכים».

חדשות טובות למותג הישראלי, וגאווה בשבילנו!

איך אנחנו תמיד אוהבות סיפורי הצלחות ובמיוחד כשזה מגיע מהבית!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles