עגילי חישוק הם עגילים אופנתיים שיש לאמץ מיד. בגירסת מיני או מקסי, את חייבת אותם באוסף התכשיטים שלך. ואל תדאגי, יש בכל הסגנונות, אין סוף אפשרויות! נסביר לך את הכל כדי שתוכלי לענוד אותם כמו שצריך ושתהיי בשיא הסטייל לקיץ החם שלפנינו.

עגילי חישוק הם חלק מהאביזרים האייקוניים של שנות ה-90, עכשיו יותר מתמיד בחזית הסצינה. גם אם העגילים האלו אף פעם לא באמת עזבו אותנו, העונה הם פשוט ה-עגילים שאת חייבת! ואם יש לך אינסטגרם את בטח כבר ראית אותם בכל הפיד שלך!

הפעם, הם קיימים בסגנון מינימליסטי וגם משלבים פריטים אופנתיים כמו פנינים או סטרסים שמצטרפים אליהם. ואין מה לומר, זה באמת מוצלח!

באיזה דגם לבחור?
עם הטרנד של תכשיטי האקסטרה-לארג', העגילים הללו יכולים להתאים עם הפלואו הזה והם מוסיפים לנו סטייל היסטרי!

לא משנה מה הלוק הסופי שלך, עגילי חישוק תמיד מתאימים עם כל אאוטפיט. רק נשאר לך לבחור בין זהב, כסף, גודל גדול או קטן, עגול, שטוח… וזה יעשה את העבודה! קללל!

שלבי אותם לפי הסגנון שלך, התספורת שלך, וכמובן לפי צורת הפנים שלך. לדוגמה, אם יש לך פנים קטנים, הימנעי מעגילי חישוק XXL.

העונה, אנו מתאהבות במיוחד בעגילי החישוק בגירסה מחודשת עם אסימטריה, פנינים או יהלומים בכל הצבעים.

כדי לענוד את העגילים שלך כמו שצריך מבלי ליפול ל-טו מוטש: אם את הולכת על עגילי החישוק XXL, העדיפי שרשרת דיסקרטית. העגילים כבר מושכים את תשומת הלב ולא צריך יותר! לעומת זאת, אם את הולכת על גודל מיני, אל תהססי לשחק עם מלא שרשראות. זה יוסיף סטייל מגניב למראה שלך!

היכן ניתן למצוא אותם?
בכל מקום! יש לך מזל, לא תצטרכי להשתגע ולחפש אותם יותר (גם אם שום דבר לא עוצר אותך כשיש לך משהו בראש, אנחנו יודעות!). אבל אם פעם אחת זה יכול להיות קל, אנחנו לא מתנגדות!!! העונה, הם פשוט נמצאים בכל אתר קנייה ובכל החנויות הקטנות. לא תהיה לך שום בעיה למצוא אותם!

אז, מוכנה לחזור לעגילי חישוק?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles