בין כל הקומדיות הרומנטיות, יש סרטים שהפכו לקלאסיקה של ממש, ״היומן״ בהחלט עונה על ההגדרה הזאת. היום יש לנו חדשות מאד טובות בשבילך! אחרי שכל כך התרגשת, בכית והתאהבת בסיפור ובדמויות בסרט עם ראין גוסלינג ורייצ׳ל מקאדמס, ״היומן״ הולך להפוך למחזמר בברודווי!

כן! אינגריד מיקאלסון, כותבת שירים, הודיעה בטלוויזיה שהיא באמצע תהליך כתיבת שירים למחזמר ״The Noteboook" (״היומן״ בעברית).
זה הולך להיות עיבוד של ספרו של ניקולס ספארקס שכבר הפך לסרט המפורסם ב2004.

אחת התסריטאיות של הסדרה "החיים עצמם״ (״This Is Us" באנגלית), בקה ברונסטטר, התחילה לכתוב את התסריט למחזמר שהולך לעלות בברודווי. אנחנו כבר יודעות שהשילוב בין הסיפור המקורי לתוספות של בקה ברונסטטר, הולכות להיות מלאות בהתרגשות ..

״היומן״, שהפך עם הזמן לסרט פולחן, עוקב אחרי סיפור חייהם של נואה ואלי שסובלת ממחלת האלצהיימר. בכל בוקר, נואה לוקח את הזמן כדי להקריא לאלי מתוך דפי יומן סיפור אהבה בין שני צערים בשנות ה30 שאפילו כאשר הם באים מעולמות ומעמדות שונים ובזמן מלחמה, הם מצליחים להתאחד ולהגשים את אהבתם..

כרגע עדיין לא ידוע מי הולך לשחק את דמויותיהם של נואה ואלי, אבל אי אפשר שלא לדמיין שראין גוסלינד יכול להיראות מהממם על הפסנטר, בשירה ובריקוד כמו שהוא הוכיח לנו בסרט ״לה לה לנד״!

 

אנחנו כבר מתרגשות לגלות את המחזמר הזה, ומוכנות לטוס לניו יורק ברגע שהכרטיסים יהיו זמינים לקנייה! (בטוח שנעדכן אתכן כשהם יהיו זמינים)

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

No more articles