ריאן ריינולדס ובלייק לייבלי הם ה-זוג ה-מגניב ביותר של הוליווד! מאוהבים בטירוף ורחוקים מכל השמועות ההוליוודיות! אנחנו כבר מדמיינות אותם על המסך הגדול. כשחושבים על זה, אפשר לשאול איך לא חשבו על זה קודם?! אנחנו כבר מתרגשות לראות אותם בקולנוע, ובמיוחד בקומדיה רומנטית!

כנראה שיש סיכוי שהחלום שלנו יתגשם בקרוב, כי ריאן ריינולדס הולך בקרוב להפקת קומדיה רומנטית בשם "Shotgun Wedding" שם החתן הולך לראות את ה-יום החשוב ביותר שלו משתבש על ידי חבורת פושעים. הוא ואהובתו יעשו את הכל כדי לעצור את הפושעים ולמנוע את הגרוע מכול.

עם זאת, מי תהיה הכי מתאימה לשחק את אשתו בסרט מאשרבלייק לייבלי, אשתו האמיתית? כשרואים את הכימיה של שניהם אפשר לדמיין איך בהחלט זה ירגיש על המסך.

השחקן דיבר לאחרונה על הסרט «לא עשיתי קומדיה רומנטית מאז ״ההצעה״, אבל התאהבתי ב-"Shotgun Wedding", זה מאוד מרענן ומפתיע.»

באשר לבלייק לייבלי, היא כבר נשאלה על האם תרצה לעבוד עם בעלה, ואמרה: «מה שעושה אותנו מאושרים, בעלי ואני, היא המשפחה שלנו, ומכאן הכל עיניין משני. שנינו כבר ויתרנו על דברים שאנחנו אוהבים, על מנת שלא נעבוד באותו הזמן ויישאר זמן למשפחה.»

אנחנו עדיין מקוות שהם יחרגו מהכללים הפעם, הסרט יתאים להם (וגם לנו) כל כך טוב …

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles