את מעריצה אמיתית של הסדרה ״משחקי הכס״ ומחפשת יעד לחופשה הבאה שלך? מצאנו לך את החופשה המושלמת ביותר: סיבוב באירופה במדינות בהן צולמה הסדרה! וזה יעזור לך להיות סבלנית עד שהעונה החדשה תצא ב-2019!

אכן, מוכרת בשל הדמויות הסמליות שלה, הסדרה ״משחקי הכס״ גם מפורסמת בשל הנופים המדהימים בהם היא מצולמת: צפון אירלנד, מלטה, קרואטיה, ספרד ואיסלנד.

אם את מעריצה את הסדרה, הגיע הזמן לטייל ברחובות דוברובניק בקרואטיה, עיר הבירה של וואסטארוס כבר מהעונה השניה, המוכרת בשם ״Port Real". ואל תשכחי לעצור כמה רגעים בפארק גרדאק שבו ג׳ופרי בראטון הורעל ומת בפרק 4 של עונה 2. פחות מוכר לתיירים, תוכלי להנות מהשקט של המקום והנוף המדהים ביותר בכל העיר .

בספרד תוכלי לעשות סיור מודרך במצודת סביליה והגינות שהפכו ל״גני המים של דורן״ בעונה החמישית של הסדרה. המקום אפילו מוכר כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק״ו מ-1987. אם את במקרה דוברת ספרדית, תוכלי ליהנות מסיור לילה תיאטרלי יותר למשך שעה ורבע.

אם את מתכננת לטוס לצפון אירלנד, מומלץ לך להזמין מראש כרטיסים כדי להתנסות בחץ וקשת בטירה ״Castle Ward", הטירה של דורן בסדרה, שנמצאת בדרום מזרח בלפסט.

באיסלנד אנו ממליצים לך לבקר בעיר הקטנה ביק, עם רק כ-200 עד 300 תושבים, שמופיעה בעונה השביעית של הסדרה, כדי ליהנות מחוף הים עם החול השחור, שנחשב כאחד החופים היפים ביותר בעולם.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Klaudia__El@

 

מקור: Spain@

 

מקור: Ottolenghi@

 

מקור: PilotViking@

 

 

No more articles