ברבי בת 60 וכל העולם חוגג לה! שמעת על זה? צילומי הסרט על חייה של ברבי יצאו לדרך…  לא יכולנו לקבל חדשות יותר טובות מזה נכון? איזה כיף זה! את בטח שואלת את עצמך את ה-שאלה  … מי תגלם את ברבי? הבובה שגרמה לך לחלום ולשחק במשך שנים!

עם הפיגורה החלומית שלה, עם כישרון המשחק המולד שלה, עכשיו זה רשמי! מרגוט רובי קיבלה את התפקיד המיוחל של ברבי בגרסה האנושית לסרט שייצא בשנת 2020! אפשר להודות שהיא באמת שחקנית פנטסטית שמתאימה בול לתפקיד! ברבי בחיים האמיתיים, הבלונדינית היפה הזאת שגורמת לנו לחלום על חיים מושלמים.
לטעמנו, אין בחירה טובה יותר מאשר השחקנית האוסטרלית לגלם את דמותה של הבובה המפורסמת על המסך הגדול…

ברבי עוזבת את עולם הפלסטיק ונוחתת היישר על המסך הגדול בגרסה המציאותית של הסרט, כך הודיעה חברת וורנר ברוס ומטל  בהפקה משותפת של מרגוט רובי ובעלה, טום אקרלי, באמצעות החברה שלהם LuckyChap Entertainment.

זו הפעם הראשונה שהבובה המפורסמת נוטלת צורה אנושית, נגמרו הזמנים שרק נבריש את שערה, נלביש אותה כמו נסיכה או שנזכיר אותה רק בהקשר של מסיבות, ביקורת נוקבת או בקבריולט הוורוד שלה!

מרגוט רובי מעמיקה את הדמות של ברבי כשגרירה של סקרנות, דמיון ומעל לכל ביטחון עצמי, המאפשרת לילדים בכל הגילאים לדמיין את עצמם בנעליו של מי שבא להם!

כרגע, אנחנו עדיין לא יודעות מי יהיו המפורסמים האחרים שישחקו לצד מרגוט רובי בפרויקט היפה הזה!  נצטרך לחכות …

אז מה את אומרת על הליהוק בנתיים ?!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles