זהו, חשפנו את התעלומה! סוף סוף הבנו למה את הופכת להיות הענק הירוק בכל פעם שאת רעבה בין הארוחות. זה לא בראש שלך כמו שחשבנו, אלא בחילוף החומרים שלך. מוזר, נכון? הגוף מופעל על ידי שומן וגלוקוז, והוא מגיב כשהוא מגלה שרמת הגלוקוז בדם שלך נמוכה, וכאן מתחילה הטרגדיה: חולשה, סחרחורת, רעד ואפילו בחילה… כואבת לנו הבטן רק מלחשוב על התחושות הללו.

תסמיני «האנגאובר» הם גם סימפטומים ידועים, והמחקרים האחרונים שפורסמו על ידי ד"ר פרנצ'סקו לרי וצוותו באוניברסיטת גואלף בקנדה, אומרים שהתחושות יכולות להצביע על קשר הרבה יותר עמוק בין מצב רוח וארוחות. הדבר המצחיק באמת הוא שהמחקר הזה התחיל בכלל לצורך הבנה טובה יותר של תופעות הדיכאון…

זה היה הרבה יותר פשוט אם הם היו שואלים אותנו, היינו עונות שבאופן כללי זה בגלל שארון החטיפים ריק… אבל ד"ר לרי וצוותו מצאו שאחוזי הדיכאון גבוהים יותר אצל אנשים עם הפרעות מטבוליות כגון סוכרת, ולעומת זאת, חילוף החומרים יכול להיות מעוכב בגלל הפרעות של מצב רוח… בקיצור, שיתפנו אותך בכל זה כדי שתדעי איך לנהוג בפעם הבאה בה החבר שלך מתלונן ומתעצבן עליך בלי סיבה. מה תעשי? אל תתעצבני בחזרה ואל תיכנסי לפאניקה: רק תני לו עוגיה! יש מצב שמצאנו בשבילך את ה-פתרון למריבות בזוגית! פשוט, נכון?!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles