דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט הן ללא ספק הדוגמניות הכי יפות בעולם! אז מה תגידי אם נגלה לך היום את סודות הדיאטה שלהן? ואל דאגה, לא מדובר פה בצום או בהפסקת אכילה מוגזמת, אלא תזונה מאוזנת משולבת עם ספורט.

אכן, התזונאית של הדוגמניות גילתה כמה טיפים שהדוגמניות הכי לוהטות מאמצות כדי ליהנות מגוף מושלם ביותר. אז כמובן לא נבטיח לך גוף רזה כמו שלהן בדקה אם תעקבי אחרי הטיפים האלו, אבל בהחלט דרך חיים בריאה יותר. אנחנו ממליצות לך לשלב את הטיפים של התזונאית ואנסה פארקר, יחד עם תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית באופן קבוע כדי לשמור על גוף בריא.

אז מוכנה לגלות את הבסיס כדי להינות מחיים בריאים יותר?

 

1. שיבולת שועל בארוחת הבוקר: לא נפסיק להגיד לך כמה חשוב לאכול ארוחת בוקר בריאה ומאוזנת כדי להתחיל את היום שלך בצורה הכי טובה. לכן, ארוחת הבוקר המושלמת ביותר היא אחת שמכילה דגנים מלאים ופחמימות כדי להיות מלאה באנרגיות לאורך כל היום. אז מה יותר טוב מדייסת שיבולת שועל?! טעים ובריא, זה ישביע אותך עד הצהריים- אנחנו מבטיחות לך!

 

2. מיץ ירוק אחרי כל אימון בוקר: אין צורך לשתות אך ורק מיצים ולא לאכול יותר כי לא יהיה לך מספיק כוח לשרוד את היום שלך. אבל כן מומלץ לשתות מיץ דיטוקס אחרי אימון הבוקר שלך כדי לתת לגוף וויטמינים.

 

3. הימנעי מסוכר: זו לא הפתעה, האנג׳לס של ויקטוריה'ס סיקרט אוכלות כמות סוכר מינימאלית, ואפילו נמנעות ממנו כמה ימים לפני תצוגה. אז כמובן שלא נגיד לך לא לאכול יותר סוכר, כי אנחנו יודעות כמה שזה קשה, אבל תשלטי בכמות שאת אוכלת בלי להגזים. לפעמים סוכריות, עוגיות או שוקולד משפרים את מצב הרוח!

 

4. תבשלי בעצמך במקום להזמין ממסעדות: גם אם מאוד כיף וטעים לאכול בחוץ, התזונאית של הדוגמניות מויקטוריה'ס סיקרט – ואנסה פארקר, ממליצה לבשל בעצמנו את האוכל. אכן, בצורה זו תדעי בדיוק מה יש בצלחת שלך ותוכלי לשלוט על כמות הקלוריות שתאכלי בארוחה אחת.

 

5. אל תמעני מכל סוגי הפחמימות: ואנסה פארקר מתעקשת על זה שלא צריך להימנע מפחמימות אלא לאזן את כמות הפחמימות שאנחנו אוכלות. חשוב מאוד להקשיב לגוף שלנו ולצרכים שלו, ולהימנע מנשנושים מיותרים.

 

6. תגווני את סוגי האימונים שלך, ותנוחי: כדי להשיג תוצאות ולהינות סוף סוף מגוף חטוב ובריא, חשוב מאוד לגוון את סוגי האימונים. אכן, שלבי בין אימוני כוח לאירובי כדי לחזק את השרירים ולשרוף קלוריות ושומנים. וזאת דרך נפלאה כדי לא לתת לגוף שלך להתרגל לאימון מסוים ולך לא יימאס. אל תשכחי לנוח כדי לאפשר לגוף שלך להיות תמיד פעיל.

 

אז מוכנה לאמץ את הטיפים האלו לאורח חיים בריא יותר?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles