ערב בנות, שיחת טלפון, המצב הכי אידאלי בכדי לדבר על הנושא האהוב עלינו: האקס, החבר או החבר הבא שלנו !

לא כל הבנות מתנהגות באותה הדרך בזוגיות, לכל אחת מאיתנו יש תכונות מאוד ספציפיות הייחודיות לה,  (והרבה פעמים אנחנו דומות לקריקטורות אמיתיות !)

בכל חבורה מוצאים סוגי בנות מאוד שונות בזוגיות וכשמכירים אותן, די ברור מי נגד מי !

למעשה, חקרנו בזהירות רבה את ההתנהגויות של כל אחת מכן בזוגיות. מוד פסיכולוגי מחובר. הנה ניתוח מעמיק של כל אחד מהפרופילים: חברתך קרן: אוהבת מטורפת, כמעט היסטרית. שני: בזוגיות כבר שנים אבל כל כך עצמאית כשאפשר להאמין שהיא רווקה. רותם: רומנטית מושלמת … ואיפה את בכל זה?

פסיכו-נוקשה, נלהבת או קנאית-פרנואידית מה הפרופיל שלך? תתכונני, המגלות הולכות לגלות לך איזה סוג של בחורה את בזוגיות !

 

תהני,

המגלות

 

1. זו שמדברת על חבר שלה כל היום

היא חברה שלך. את אוהבת אותה מאוד אבל היא פשוט לא מפסיקה לדבר על בן הזוג שלה. לא משנה מה נושא השיחה או איפה אתן נמצאות, היא תמצא דרך להכניס את חבר שלה לשיחה. « -אני כבר מחפשת עבודה כבר כמה חודשים ואני לא מוצאת כלום… -וואי זה מזכיר לי, לא סיפרתי לך ! יניב בדיוק התחיל עבודה חדשה והולך לו מזה טוב! הוא גם עושה ים כסף! תקשיבי הוא כל כך מוכשר! –כן… איזה יופי לו… » היא לא עושה את זה בכוונה, באמת שלא, אבל אין מה לעשות היא חושבת עליו 24/7 

 

2. כפויית הטובה

זו הבחורה שאת באמת שואלת את עצמך מה עשו לה רע? כל פעם שהיא מדברת על חבר שלה, זה רק תלונות. מסכן, לא משנה מה הוא יעשה, מה הוא יגיד, זה לא יספיק לה. – תקשיבי ! אני לא יודעת מה לעשות עם יניב! – מה קרה? –הוא קנה לי תיק מייקל קורס ! – אז למה את נשמעת  כל כך מבואסת?? – הוא קנה לי אותו בצבע הלא נכון… מי בוחר צבע כזאת .. בקיצור נודניקית (בקטע מצחיק אבל !)

no_comment#

 

3 .האובססיבית

אינטנסיביות זה שם המשחק פה ! היא מאוד קרובה לזו שלא מפסיקה לדבר על חבר שלה אבל היא משוגעת… הרבה יותר משוגעת … את יוצאות למסיבה בין חברות, שותות, רוקדות ונהנות. פתאים אתן שמות לב שאחת מכן נעלמה. מחפשות אותה בכל המועדון ואתן מוצאת אותה באיזו פינה מתכתבת עם חבר שלה בטלפון … לא משנה מה הסיטואציה היא תמיד תמיד עם הטלפון בשיחה עם החבר או בוואצאפ. וכשהיא איתו, אין עם מי לדבר! היא לא תענה לא ת.ע.נ.ה ! אין עם מי לדבר, כלום …

 

4. מלכת הקרח

עם החברות שלה היא מצחיקה, אוהבת לבלות, כיפית… אבל כשמדובר בחבר שלה, היא קררררה! מה זה קרה! לא תשמעו אותה קוראת לו מאמי, נסיך, נשמה או חיים שלי. היא מסננת אותו על ימין ועל שמאל, לא תשמעו אותה אומרת שהיא אוהבת אותו וכאשר הוא עם אומץ רב אומר ״אני אוהב אותך״ זה לרוב נגמר ב״תודה״ או במקרים הקיצוניים יכול להגמר ב״למה אתה אומר לי את זה?״. זה לא שמלכת הקרח לא אוהבת את בן זוגה, זה פשוט שחיבה מילולית ופיזית בפומבי זה לא הקטע שלה! אל תעזו לחבק או לנשק בציבור זה עלול להסתיים באלימות. בנוסף, נחמדות יתר זה לא בדיוק הדרך לכבוש את ליבה, בן הזוג של מלכת הקרח יודע שהאיזון הנכון בין נחמד לילד רע זה המתכון המנצח. ברררר קצת קר פה אבל אל תדאגו בחדר רותח ! 

 

5. הדרמה קווין 

כל דבר מוגזם… הגזמה, קיצוניות זה שם המשחק ! לא משנה מה הוא יעשה יוביל אותה לתגובה קיצונית. אין מענה להודעה וישר היא בוחרת למחוק אותו מאנשי הקשר שלה, תמונה מתויגת עם חברים שביניהם יש גם בחורה שנראית טוב וישר הוא בוגד וכמובן חברות שלה זוכות לקבל שיחות טלפון של ״ מה הקטע ? מה עשיתי? מה הוא דפוק? מה נסגר? זהו! אני לא מדברת איתו יותר…שיחפש אותי נראה אותו..יש גבול! אני סיימתי!״. אבל אל חשש, הדרמה קווין קיצונית גם לצד השני כי כאשר המצב מתבהר היא נרגעת במהירות האור והמספר נשמר מחדש והשיחה הופכת להיות ״אין עליו אני מאוהבת בו בטירוף אני מרגישה שזה זה…אין אני יודעת, אני חייבת ללמוד לא להתעצבן כל כך מהר אבל מה לעשות אני כזו נו…״ דרמה דרמה דרמה ואתן חייבות להודות שאי אפשר בלי דרמה בחיים.

 

6. הנעלמת 

…… פשוט נעלמת …… ברגע שהיא בזוגיות היא לא קיימת יותר. אפשר להגיד לה ביי עד שרגע המשבר יגיע בזוגיות שלה! שלא תטעו, היא לא עושה זאת בכוונה או בקטע רע..זו הדרך שלה לתת את ה-כ-ל לבן הזוג שלה, היא איתו ב-100%. אז טיפ לחברות: לא לקחת את זה אישית ולהיות סבלניות כלפיה והכי חשוב להשלים עם המצב; אם הזוגיות תתפרק כנראה שהיא תחזור ואין צורך להתעצבן, להפך תשמחו ״האבדה נמצאה״. במקרה והזוגיות ממשיכה וה״נעלמת״ לא חוזרת לחייכן למרות כמה וכמה מאמצים אין צורך לחייג 100 – מחלקת נעדרים לא תעזור לכן פשוט תחכו להזמנה לחתונה ותשמחו בשמחתה. 

 

7. #Relationship goals

קצת כנות: כולם מקנאות בה וגם אם נאמר את האמת קצת שונאות אותה בסתר, היא האחת שזכתה בפרס הגדול. היא מכירה את החבר שלה מכיתה א וגרמה לכולם לחלום מאז !  הם שותפים לחיים והריבים שלהם נדירים וגם אם הם קורים זה נעשה בחן  (בניגוד אלינו). יש לה חבר וכולם יודעים את זה! כל האינסטגרם, פייסבוק וסנפצ'אט מלאים בתמונות שלהם. כל סופ׳ש בצימר בצפון, שופינג בקניונים, נסיעות לחו׳ל, ימי הולדת… היא מתעדת את ה-כ-ל!! מה גם שיוצאות לה תמונות נדירות לבחורה הזאת. זה לפעמים ניראה כאילו אצלה זה מגיע בחבילה « חבר + צלם צמוד מתנה ! »

 

8. הוא ה״אחד״

היא יצאה לשני דייטים וכבר נכנסה לעמודי שמלות כלה, היא כבר מדמיינת איך יראו הילדים שלהם, היא רצה לספר לכל החברות שמצאה את האחד ואין ספק שבזמן הפגישה שלהם היא נכנסה לפייסבוק בשביל לשנות סטטוס. היא מאוהבת באהבה, ומתאהבת בכל אחד במהירות. כל אחד הופך להיות יו גרנט בסרט הרומנטי שלה. כל דבר קטן שקורה ביניהם זה סימן מהשיר שהתנגן שהם הכירו עד הכיתוב שהיה לברמן על החולצה. טיפ לחברות: נסו להרגיע עוד לפני שהיא יצאה לדייט הראשון כגדול הציפיה גודל האכזבה, לא כל אחד הוא האביר על הסוס הלבן ונכון אומרים שיש לנשק הרבה צפרדעים בשביל ליפול על הנסיך אבל לא חייבים להתאהב בהם!

 

 

No more articles