« ! Girls just wanna have fun »

קוקטיילים, מסיבות, גברים נודניקים ומטרידים , כולכן מכירות !

את והחבורה מומחיות בתחום, כמובן בזכות הימי החמישי הרבים של ״אימונים״ !

אין כמו ערב בנות !

בנוסף, אין לנו יותר הפתעות ! אנחנו יודעות ״התפקיד״ וההתנהגות של כל אחת מהחבורה שלנו מראש !

לכולנו יש את האחת שתבכה כל הערב כי היא פגשה מישהו עם אותו בושם של האקס שלה, האחת ״הזורמת״ שתרקוד כל הלילה על הפודיומים ותעשה שלום עם היד מרחוק לכולם, האחת שתצלם בסטורי או בסנאפצ׳ט את הכל, כל הערב (באמת כל דבר !)

התרחיש מתוכנן מראש אבל לפעמים, שוט של טקילה יכל לשנות הכול ולגרום לך לעבור מקטגוריה אחת לאחרת !

אכן, בהחלט חווית גם ערבים נדירים יותר, במהלכם התהפכו התפקידים ! החברה הבכיינית שלך רקדה ועשתה חיים כל הלילה, מוקפת בכל הפצצות של המקום בVIP, החברה ״הזורמת״ שלך ישבה כל הערה כדי לנסות לנחם את הגדלה האהובה של סנאפצ׳ט בגלל גניבת הטלפון שלה.

כולנו כבר פגשנו את הבנות האלו, כולנו אפילו היינו הבנות האלו. המגלות ריכזו 10 סוגי בנות ״בג׳ירלס נייט אאוט״ !

 

תהני,

המגלות

 

1-  האחת שאין לה כוח לבוא…

עוד לפני שהלילה התחיל, כבר כואבות לה הרגליים, אין לה כוחות לכלום ! רק בא לה להישאר בבית מול הסדרה האהובה עליה עד לרגע בו היא מגיעה ושותה את הכוס הראשונה שלה !

 

2-  האחת שאחרי מוחיטו, הופכת (בראש שלה כמובן!) לרוקי !

אם לבחורה מגושמת יש מספיק חוסר מזל לדרוך לה על הרגל אפילו בטעות, היא לא מהססת להתחיל קרב היאבקות על רחבת הריקודים. טוב, כמובן, זה אף פעם לא בלי סיבה, ובדרך כלל, זה כדי להגן על אחת מהקבוצה שלה, וזה בסופו של דבר חמוד מאוד… כשזה לא נגמר בשומר שמוציא אותה מהמקום !

 

3-  האחת שחושבת שלכרטיס האשראי שלה אין מסגרת …

אחרי שוט של וודקה היא מרגישה עשירה ומראה את זה ! היא מזמינה את כל החבורה לשוטים… ולא רק פעם אחת ! אפילו לזרים יש הזדמנות ליהנות מנדיבתה (אל תגידו לה כלום על האנשים הזרים האלו.. היא רואה אותם כמו הבסטים החדשים שלה!) וזה ממשיך עד המינוס !

 

4-  האחת שמנהלת את הקבוצה

אם אתן צריכות 10 שקלים, זה המבט שלה שאתן מחפשות, אם בחור דביק מדי לא עוזב אתכן, את השם שלה שאתן צועקות, ואם אתן מקיאות, היא זו שמחזיקה לכן את השיער.. זו האימא של הערב ! ואת כל זה, היא עושה בתוך 10 שניות !

 

5-  האחת שנעלמת 

את רוקדת איתה ואז ברגע אחד, שום דבר, היא נעלמת: הסיוט הגרוע ביותר של האימא של הערב!

 באופן כללי, היא האחת שמוצאים כמה שעות אחרי כך בVIP,  כוס בכל יד ליד החתיך של המועדון!

 

6-  האחת שרק חושבת על הפיצה (או לא משנה מה בשלב הזה..) של 4 בבוקר ! 

זו אותה אחת שמיהרה לזלול שטויות ב8 ולקחת בשקט את משולש הפיצה האחרון 10. בשעה שלוש היא רוצה לחזור הביתה, לא מפני שהיא עייפה, אלא מפני שהיא באמת רעבה !

ובכנות, אנו מודות לה ! היא זו שאומרת בקול רם מה שאחרות חושבות בשקט. מי מאתנו לא רצה לאכול משהו גדול ומשמין אחרי כל הקוקטיילים של הלילה!?

 

7-  האחת שעושה שמח ורוקדת על השולחנות ! 

היא פותחת וסוגרת את המועדון בכל יום חמישי בלילה.

היא אפילו לא עוצרת לרגע בכדי לשתות משהו בבר (בכל מקרה מביאים לה !). וכמובן, היא לא מהססת לדחוף פחות או יותר באלימות בכדי לשמור על מקום עבור לכל החבורה על הבמה .

 

8-  האחת שעדיין לא ״אובר״ האקס שלה 

 היא חופרת לכל מי שמוכן לשמוע שהאקס שלה מטומטם, שיותר טוב לה בלעדיו ואפילו שלא אכפת לה מהתמונות שהוא מעלה באינסטגרם עם החברה החדשה שלו. וברגע שהיא מסיימת את הכוס השנייה שלה, הוא הופך בחזרה לאהבת חייה והיא חייבת למצוא דרך לחזור אליו ! היא לא יכולה לחיות בלעדיו. כל החבורה שם בכדי לתמוך בה, ככה זה חברות ! הן תמיד שם בכדי לטפל אחת בשנייה !

 

9-  הפילוסופית … 

 אחרי כמה כוסות, היא הופכת לפרויד ! כשהיא מסיימת לחפור ולאכול את הראש של כולם עם הסיפורים ההזויים שלה, היא פונה למשהו זר שהיא פגשה בדרך לשירותים ! מיסכן ! הוא לא יודע מה צופה לו !

אבל גם אם היא אוכלת לנו את הראש, אנחנו לא יכולות לדמיין מסיבה בלעדיה ! אנחנו צריכות להודות שהיא מצחיקה אותנו מאוד ושאיתה לפחות, אפשר לנהל שיחות עמוקות ומעניינות.

 

10-  האחת שמכורה לסנאפצ׳ט

במהלך הערב אוהבות אותה כי אנחנו מרגישות שהתמונות שלה חבל על הזמן ושהיא משתמשת בטלפון כמו מקצונעית.

למחרת, זה כבר סיפור אחר ! כולן מאוכזבות: « נו באמת, מה העלית עוד פעם בסטורי שלך ? »

אבל לאחר כמה ימים, אתן מגיעות למצב שבו אתן מסוגלות לצחוק על התמונות האלו ולהזכר ברגעים הבלתי נשכחים של הערב המשוגע הזה  !

 

 


לא משנה לאיזה קטגוריה את שייכת, את חיונית ללהקת הבנות שלך ! וזה בעיקר בזכות המוזרויות של כל אחת שכולנו צוחקות ושאנחנו תמיד נהנות ומשתפות רגעים נפלאים יחד !

הדרך והטירוף שלך חיוניים, וכשאת לא נמצאת, האחרות מרגישות את החוסר ואת מקבלת בערך 372 טקסטים במשך כל הלילה ! « איפה אתתתת? », « בואיייי משעמם לנו ! », « אני אוהבת אותך ! », « את רוצה שאני אאסוף אותך ? », « יאללה רק כוס אחת !! », בין היתר … !

כשיוצאות, נוכחותך הכרחית ולהיפך ! אין כמו חברות !


 

 

No more articles