מי אמר שכלה חייבת להיות על עקבים ענקיים?

חודשים לרוץ בכל מקום כדי למצוא את שמלת החלומות שלך, להזמין את הפרחים והתקליטן, לילות ללא שינה כדי לסיים את תרשים הישיבה ולמצוא מקום לדודך ששונא את כל העולם כולו.. כאב ראש אמיתי!

לא היה לך רגע לנשום, גם כשהחברות הכי טובות שלך לקחו אותך לסופשבוע פתאומי כדי לקבור את חייך כילדה, לא הפסקת לחשוב על עוגת החתונה שלך.

אז הגיע הזמן למדוד שוב את שמלת הכלה שלך בפעם האחרונה. נגיעה אחרונה, דמעות קטנות של אמא שלך, קריזות של קנאה מאחותך הקטנה והרגע הגדול לנעול נעלי כלה. וזה לא קל כמו שזה נשמע! הן צריכות להיות יפות, נוחות וחייבות להתאים לשמלה.

וברגע שאת לובשת את השמלה, שהמחוך מרופד והנעליים על הרגליים, שום דבר לא מסתדר… את הולכת מטר ולא יכולה להמשיך. את לא מרגישה את הרגליים שלך יותר ואת דואגת איך תצליחי להתחיל את ההליכה לחופה עם רגליים חבולות מעקבים יפים כאלה.

זה היום שלך, את מחליטה כמה גבוהה את רוצה להיות, והבחירה נעשתה מאוד מהר. למעשה, בזמן האחרון ראינו יותר ויותר כלות שהחליטו לנטוש את העקבים בחתונה שלהן.

אם העקבים לא מעניקים לך את התואר 'המלכה האמיתית של היום', שום דבר לא ימנע ממך לנעול סנדלים או נעלי בובה כדי להיות בטוחה כשאת רוקדת עד שעות הבוקר המוקדמות עם האהבה שלך, החברים והמשפחה.

לא תפספסי שום דבר מהיום הזה שארגנת כל כך טוב! אם את לא משוכנעת לחלוטין, הנה מבחר של נעלי כלה שטוחות מדהימות כדי להתחתן מבלי להסתכן שהיום הזה יתקלקל עם כאב רגליים (במיוחד אם את מתחתנת בקיץ כי אז הרגליים מתנפחות!)

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles