אי אפשר לומר שאנחנו לא מופתעות. נטפליקס ניכסה לעצמה את  הזכויות על אחת הסאגות הספרותיות הנמכרות ביותר בעולם. המנויים של הפלטפורמה ימצאו בקרוב את הדמויות הנפלאות של העולם של נרניה בנטפליקס אוריגינל.
כדי למלא את התשוקה של הצופים עבור סדרות  כמו משחקי הכס, בז׳נר פנטזיה ברוח הזמן. נטפליקס הודיעה על פיתוח של עיבודים חדשים לסאגה הספרותית המפורסמת בעולם. ולא נשקר, אנחנו מאוד מאושרות.

דברי ימי נרניה, דרך נטפליקס
כמו ששר הטבעות כעת בפיתוח סדרתי באמזון, נרניה היא סאגה ספרותית עתיקה שנטפליקס ניכסה לעצמה. (לא, אל תחלמי, לא מדובר בפיתוח של הרומנים של ג'יי.ק רולינג הארי פוטר לסדרה). נטפליקס לטשו עניים על דברי ימי נרניה, סאגה של ק"ס לואיס משנות החמישים.

היצירה הספרותית של הסופר הבריטי מורכבת משבעה רומנים שמערבבים את העולם האמיתי ואת העולם המדומה של נרניה. בנטפליקס עדיין לא הודיעו על לוח זמנים, אך כבר התריעו שהפיתוח הזה ילבש צורות רבות. יהיו סרטים, אבל גם מיני סדרה.

נרניה, הסאגה הספרותית הפולחנית

סדרת הרומנים לילדים ולנוער כבר הוקרנה על המסך הגדול, דיסני עשו זאת בין 2005 ו 2010 שלושה סרטים מן הסאגה. הרביעי כרגע בייצור וישוחרר בשנת 2019: נרניה, כס הכסף.

הסאגה של ק"ס לואיס עוסקת בארבעה בני נוער ממשפחת פבנסי: פיטר, אדמונד, סוזן ולוסי. הם נשלחים לאחוזה בזמן המלחמה, ושם הם מגלים מעבר סודי אל נרניה, עולם מקביל המאוכלס ביצורים קסומים כמו האריה אסלן, עולם החי של טומנוס או המכשפה הלבנה הנוראה. הם חייבים ללמוד לצמוח גם ביקום המופלא הזה וגם בעולם האמיתי.

אנחנו מאוד סקרניות לגלות איך נטפליקס הולכים להפוך את הסאגה הפולחנית הזו לעוד סרטים ולסדרה.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles