אם את אוהבת קומדיות רומנטיות וכבר רגילה לאלו של נטפליקס, כנראה שיש לנו חדשות טובות!

ב19 לאפריל הסרט ״Someone Great"  יצא לאוויר בערוץ הסטרימינג האהוב עלינו. אחרי שראינו את הטריילר אנחנו כבר מתרגשות לצפות בקומדיה הרומנטית החדשה הזאת!

ג'ני, המגולמת על ידי ג׳ינה רודריגז מ״ג׳יין הבתולה״, גרה בניו יורק ושואפת להיות עיתונאית מוזיקלית. אחרי תשע שנים בזוגיות עם החבר שלה, (קית׳ סטנפילד), היא צריכה להיפרד ממנו. היא התקבלה לעבודת החלומות שלה בסן פרנסיסקו והוא לא מוכן לעבור עיר או לחוות זוגיות ממרחק. אבל, במקום לבכות ולהיכנס לדיכאון, ג'ני מעדיפה לבלות ולהינות מהערב האחרון שלה בעיר שלא נרדמת, ניו יורק, עם החברות הכי טובות שלה! ארין, (דיוואנדה ווייז) מ״לא יכולה בלי זה״, ובלייר, (בריטני סנואו) מ״פיץ׳ פרפקט״. כתבה וביימה ג'ניפר קייטלין רובינסון.
״Someone Great״ היא קומדיה רומנטית שבשונה מרוב הקומדיות הרומנטיות של נטפליקס ("The Kissing Booth", "To All The Bous I've Loved Before"..) לא מתמקדת באיך שני בני הזוג מצליחים למצוא אחד את השני ולהיות יחד, אלא איך ג'ני מוצאת את עצמה. אכן, בראיון למגזין ״Refinery 29", ג'ניפר קייטלין רובינסון מסבירה שהיא רצתה ״לביים סרט רומנטי שמדבר על איך אישה מצליחה לגלות את הצד השני של הזוגיות שלה ולהיות האביר על הסוס הלבן של עצמה במקום להתמקד בהבטחה למצוא גבר אחר״. לכן, הסיפור סובב בחברות וכמה התמיכה של חברותיה חשובה.

גירל פוואר בהחלט!

הסרט יהיה זמין בנטפליקס ב19 לאפריל 2019, אבל כדי להרגיע את הלחץ הנה הטריילר שאנחנו אף פעם לא מתעייפות ממנו.

אז את רצה לצפות ב״Someone Great״?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles