בבוקר לפני הארוחה? בערב לפני השינה? השאלה הזאת תמיד עולה לנו במחשבה: מהו הזמן הכי טוב לשקילה? אנחנו כל פעם חושבות על זה כשאנחנו על המשקל. אז, מתי ואיך עדיף לך לשקול את עצמך? נספר לך הכל.

זהו, עונת הקיץ הגיעה! כמה חיכינו לה! אבל מי שאומר קיץ- אומר ביקיני, וכאן את מתחילה עם האובססיה שלך!

את מרגישה רע עם עצמך וחושבת שהגזמת החורף? לא להילחץ, הכל בסדר, זה קורה לכולם! אז כדי לחזור לעצמך, הגיע הזמן בשבילך לעלות על המשקל. זה שלב מספר אחד האמיני לנו! רגע השקילה הראשונה לאחר זמן מה לא יהיה הרגע הכי כיפי שיש אבל חשוב להתחיל. כך או כך את צריכה לעשות את זה כמו שצריך! אז, באיזו שעה? רק בבוקר על בטן ריקה או בערב? נסביר לך הכל. מוכנה?

מתי לשקול את עצמך?
כדי לא לעוות את התוצאות, בטווח הארוך מומלץ לשקול את עצמך כל פעם באותם תנאים. פשוט תחליטי איך נוח לך והמשיכי כך לאורך זמן. באופן אידיאלי מומלץ לשקול את עצמך עירומה (או בתחתונים), בבוקר, לפני ארוחת הבוקר ולאחר שהלכת לשירותים.
בגלל הארוחות, המים והחזקת המים בגוף, המשקל של הגוף יכול להשתנות במהלך היום החל מכמה גרמים ועד לשני קילו בערך.
אם את רוצה לעקוב אחר ירידה או עליה במשקל, בחרי יום קבוע בשבוע, הרחק מארוחת שישי, כך הפינוקים של סוף השבוע לא יזייפו את התוצאה שלך. בחרי לשקול את עצמך בימי שלישי או רביעי למשל.
לבסוף, תמיד השתמשי באותו משקל, ועל רצפה שטוחה לחלוטין.

מתי לעלות על המשקל: כל מה שאת צריכה לדעת
להרבה מאיתנו, המספר על המשקל מציין את ההישג או הכישלון של המטרות, אבל אנחנו שוכחות מהר מאוד שהמשקל המצוין כולל את כל הגוף, כולל עצמות, איברים, דם, תכולת מים, מסת שריר ומסת שומן.
המשקל שלך משתנה בהתאם למידת הלחות שלך, רמת הפעילות הגופנית ומזג האוויר. ואצלנו הבנות, הוא גם משתנה בתקופת המחזור בו אפשר לעלות 1-2 קילו.
בנוסף, חשוב לדעת ששריר שוקל יותר משומן. אז אם רק חזרת לחדר הכושר (במיוחד עם עונת בגדי הים שלפנינו), אל תדאגי אם המשקל שלך משתנה.

אנחנו מקוות שהבנת נכון: גם אם את עולה במשקל זה לא סוף העולם אז אל תתבאסי. והכי חשוב: אל תשכחי שאת יפה כמו שאת!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles