פריט אופנתי ביותר, משקפי השמש הם פריט חיוני בכל עונת אביב קיץ, כדי להגן בסטייל על העיניים שלך. בים, על המרפסת במסעדה או ברחוב, זהו אביזר האופנה שישלים את המראה שלך בימים השמשיים.

עגולים, מרובעים, בצורת פרפר או עם עדשות מראה, יש מגוון כמעט אינסופי של משקפי שמש כך שכל אחת תוכל למצוא את הטעם שלה.

אז מהם הטרנדים של עונת אביב-קיץ 2019 ?

כמו שמלות קיץ, גם משקפי השמש עוקבים אחרי הטרנדים האופנתיים של העונה. פלסטיק, מתכת, אוברסייז או סטייל טייסים, כל עונה מביאה דגמים חדשים או שומרת על הקלאסיים הנצחיים.

משקפי שמש עם מסגרת שקופה: תהיי מוכנה! העונה, המסגרת של משפקי השמש שלך תהיה שקופה! ורוד, לבן, כחול או ירוק, תוכלי לראות את המסגרת השקופה על כל סגנון!

משקפי שמש בגזרה חתולית: החזירי למגירה את משקפי השמש עם המסגרת העדינה והדיסקרטית. העונה, לכי על לוק רטרו עם משקפי שמש בהשראת מבט של חתול. דו צבעי, בהיר וחגיגי או עם קשקשים, משקפי השמש החתוליים הם בעלות "גלאם" אמיתי. אין ספק שהן יבליטו את כל התלבושות ושמלות הקיץ שלך.

משקפי שמש בגזרה עגולה: משקפי שמש עגולים הם בהחלט המשפקי שמש של קיץ 2019! העיצוב הזה מתאים בצורה מדהימה לפנים אובאלים וארוכים. עם מסגרת מטאלית או בPVC שקוף, משקפי השמש העגולים מזכירים לנו את שנות ה70 והסטייל היפי-שיק של פסטיבל וודסטוק. העונה, תבחרי אותן בגרסה מוקטנת.

משקפי שמש עם עדשות מראה: כבר מספר עונות שמשקפי שמש עם עדשות מראה מככבים. סימן בוהק של חזרתם של טרנדים משנות ה80-90, הן מתאימות ביותר לבחורות שמעיזות ומחפשות להבליט ולהוסיף אופי למראה הקיץ שלהן. נשאר לך רק לבחור מהמגוון העצום.

משקפי שמש עם מסגרת קשקשים: אם זה רק על הידיות או על כל המסגרת, הקיץ משקפי השמש יהיו עם קשקשים. מתאימים לכל סוגי הבגדים והתלבושות, אז תאמצי אותם בלי לפחד.

משקפי שמש בצבעים בהירים וחגיגים: הגיע הזמן להיפרד ממשקפי השמש השחורים שלך. צבעי פסטל ופלורסנט בהירים שולטים ומופיעים בין הטרנדים הלוהטים של העונה. מעולים כדי להבליט ולהאיר את גוון הפנים שלך, משקפי שמש צבעוניים יהיו הפריט האהוב עליך בעונת הקיץ.

 

אז מוכנה ליהנות ממבט אופנתי ביותר?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

מקור: CaroDaur@

 

מקור: CamilaCoelho@

 

מקור: PepaMack@

 

מקור: BrittanyXavier@

 

 

מקור: GalaGonzalez@

 

מקור: MariaFrubies@

 

 

 

 

 

מקור: SincerelyJules@

 

 

 

מקור: JessicaMinkoff@

 

מקור: FerMillan@

 

מקור: ThassiaNaves@

 

מקור: ARiviere@

 

מקור: Tezza@

 

מקור: PaulinaKurka@

 

מקור: MartaLozanop@

 

 

 

 

 

 

No more articles