כולנו עברנו את זה באיזשהו שלב בחיים: הפרידה. את מכירה את הפרידה הזאת שמשתקת אותך ומרתקת למיטה, הדמעות שלא מפסיקות לרדת… את מרגישה שזהו סוף העולם, את לא יודעת איך זה קרה, איך הוא עשה לך את זה?

המחשבות השחורות עולות לך לראש: « אני אמות לבד », « אני לא שווה כלום… » איך? ומה לא עשית בשבילו?

זו תקופה קשה אבל ברוך ה׳ כמו הכל, גם היא עוברת.

הסביבה שלך מאוד עוזרת לך בתהליך, המשפחה, החברות… לכל אחד יש מה להגיד וכולם מנסים לעזור לך אבל בואי נודה על האמת, לפעמים הם אומרים לך דברים שהיית מעדיפה שלא לשמוע. לכל אחד יש את העצה שלו, פתאום כולם נהיים פסיכולוגים: «אמרתי לך מההתחלה שהוא לא בשבילך », « לא נורא יש עוד דגים בים… »

המגלות מזדהות איתך ב100% וזאת הסיבה שריכזנו 9 משפטים שהיית כן מעדיפה לשמוע מהסביבה התומכת שלך כשעוברת עליך פרידה קשה.

 

תהני,

המגלות

1. «בואי נסיכה שלי, אנחנו הולכות לעשות שופינג! הכל עלי!» – אמא שלך

את במיטה בוכה רואה את הטיטאניק בלופים.. מה יכול לעלות לך את המצב רוח בשניה? שופינג כמובן! בכית מספיק, את לא צריכה שהחשבון בנק שלך יתחיל גם הוא לבכות נכון? מזל שיש את אמא!

my_mom_is_better_than_yours#

2. « מי זה?! מה הוא עשה לך?! תביאי לי את הרובה ותכניסי את הכתובת שלו בווייז מהר » – אבא שלך

אבא, הוא הגבר מספר אחד בחיים שלך לא משנה מה! מגיל קטן רצת אליו בבכי כשילד רשע דחף אותך מהנדנדה בגינה. הוא הדמות שמפחידה את כולם, הבן אדם הראשון שאת קוראת לו כשאת בבעיה כי את יודעת שמבט אחד שלו מספיק כדי להבריח את הכל האנשים הרעים.

daddysgirl#

 

3. « If you had a twin I would still choose you » – דרייק

טוב איך להסביר את זה?… הרגע זרקו אותך, הביטחון העצמי שלך על הרצפה. את חייבת להרים אותו וגם את מצב הרוח ומה לעשות, גבר מצליח וחתיך תמיד עוזר…

יושבת לך בבר עם חברות, שומעת את כל השירים שמזכירים לך את האקס שלך ואת אוגרת את כל הכוחות שלך כדי לא להתפרץ בבכי מול כולם.

פתאום את שומעת : « ? What is a pretty girl like you doing here by herself ». את מסתובבת ואת רואה את דרייק. ת'אמת? לא תשכחי בשנייה את האקס העלוב שלך?

 

4. « קחי כמה ימי חופשה, עלי! » – הבוס שלך

אין לך מצב רוח! לא בא לך לקום בבוקר! עבודה זה באמת הדבר האחרון שמעניין אותך. איך את אמורה לשבת במשרד ולהתנהג כאילו הכל בסדר כשאת עוברת צונאמי של רגשות בפנים. גם לא נעים לקום כל שניה לשרותים כדי לבכות…

 

5. « הבן שלי חמור, אני לא מבינה אותו. הוא יצטער על זה ! » -חמותך לשעבר 

אם אפילו אמא שלו אומרת את זה … זאת הוכחה מדעית. לפחות מישהו מעריך אותך כמו שצריך. את מקווה עמוק בפנים שהיא תעזור לו להתחרט !

 

6. « הוא יצטער על זה, בדיוק כמו שאני הצטערתי. » – האקס שלך (לשעבר)

אז הוא הצטער?! שום דבר יותר גרוע אחרי פרדה שהאקס שלך ישר עובר למשהי אחרת והופך למאושר יותר, מבלי לנסות לחזור אפילו פעם אחת. אם האקס שלך עדיין חושב עליך, יש סיכויים גדולים שהאפקט יתרחש שוב. בכל מקרה, את הולכת להתפלל חזק בשביל זה.

you_don't_realize_what_you_have_until_it's_gone#

 

7. « אני הולכת להרוס לו את החיים! הוא יצטער על היום בו הוא נולד! » – הBFF שלך

החברה הכי טובה שלך תמיד פה להעלות לך את המצ רוח ולהוציא אותך מהבית שכאת שוקעת בדיכאון. היא יושבת ומקשיבה לך שעות על גבי שעות, היא הולכת לסופר וקונה לך חטיפים וגלידה (לפי קילו), היא מנגבת לך את הדמעות אבל את בוערת מכעס. את רוצה לתפוס את האקס שלך ולשבור אותו!

את צריכה פרטנרית!  partner_in_crime#

 

8. « אנחנו מציעים לך פיצוי של 500₪ כי אנחנו מבינים מה את עוברת. » – הביטוח שלך

יש לנו ביטוח לרגליים שבורות אז למה לא ללב שבור? במיוחד שזה קורה הרבה יותר לצערינו. יש כאן היגיון לא??!!! מגיע לך פיצוי!

 

9. « זו הטעות הגדולה ביותר בחיים שלי . » – האקס (החדש) שלך

את מתה לשמוע את המשפט הזה, נכון? מי לא ?!  בא לך לקבל את ההזדמנות סוף סוף להראות לו כמה אידיוט הוא וללכת באלגנטיות תיאטרלית לדברים ״יותר חשובים״. קניות, למשל.

satisfaction #dramaqueen#

 

 

No more articles