כלה לעתיד? הכתבה הזאת בשבילך! בית האופנה משכית בעיצובה של שרון טל מציג קולקציית כלות חדשה בהשראת ״תחילת עונת החיזור״.

מאז שבן זוגך הציע לך נישואין, את מתכננת את החתונה שלכם. אז אם יש לכם כבר תאריך, סגרתם את האולם ואפילו מצאתם את הדייג׳יי, עדיין אין לך שמלת כלה. לכן, אם את מחפשת שמלת כלה רומנטית ואלגנטית, כנראה שזהו יום המזל שלך!

אכן, קולקציית הכלות החדשה של משכית שגם השנה ניחנת באלגנטיות ובמראה נקי וקלאסי, שואבת את השראתה מהציפור הלאומית: הדוכיפת, שבחודשי האביב מתחילה את תקופת החיזור שלה. כמובן שגם בקולקציית הכלות תוכלי למצוא את הסממנים המקוריים של בית האופנה: איכות עילית ללא פשרות, בדים יוקרתיים, עיצוב אלגנטי, גימורים קפדניים, ריקמות בעבודת יד, והכל תוך שימת דגש על חיבור מקומי ואותנטי לזמן ולמקום.

בית האופנה משכית מציג מגוון דגמים של שמלות כלה קלאסיות ונקיות אבל גם זוהרות וחגיגיות. לכן, תוכלי למצוא גם שמלות שמדגישות את המותן, שמלות מקסי, שמלות בגזרת A, חליפות, שמלות one shoulder, גזרות אלכסוניות עתירות בד, חובקות גוף, שמלות מעטפת, שמלות חשופות יותר וחשופות פחות. למשנה איזה דגם שתבחרי יבטיח לך בכל מקרה מראה יוקרתי ומתוחכם כמו שתמיד חלמת עליו.

תוכלי לעבור בחדר מדידות פרטי בחלל בית האופנה המרכזי ביפו, את תהליך בחירת השמלה, המדידות, ההתאמה האישית והכל עד לתוצאה הסופית. ובגלל שזה רגע חשוב ומרגש בחייה של אישה, צוות המכירות של החברה שם דגש על חוויה מקצועית, רגישה, מדוייקת ואישית.

טווחי המחירים של הקולקציה החדשה ״תחילת עונת החיזור״ של בית האופנה משכית נע מ-7,000₪ ועד 28,000₪ לשמלה, לחליפות מכנסיים המחיר הוא 7,000₪ ולחליפות חצאית הוא 7,500.

אז אם את מעוניינת ואת כבר מדמיינת את עצמך באחד הדגמים המהממים ששרון טל עיצבה, תוכלי להגיע ללא תיאום מראש לבית משכית שנמצא ברחוב הצורפים 14, יפו, בימים א-ה בין השעות 9:00 ו-19:00 וביום שישי בין השעות 9:00 ו-15:30 (טלפון לבירורים: 03-6884004)

 

תהני,

המגלות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No more articles