מראה הבייבי דול חוזר ובגדול! חתימת היופי של הדוגמנית המפורסמת והאייקונית טוויגי, כנראה חוצה את כל הגילאים וממשיך לפתות אותנו. מבט לוהט, שפתיים חושניות, עצמות לחיים אלוהיות: מראה הבובה הזה מקסים אותנו לגמרי. הוא מתאפשר לביצוע באלף דרכים שונות, תהיי חופשיה להתאים את האיפור הזה איך שבא לך.

אז, מסקרה ללא הגבלה, קו אייליינר גרפי … הם הסוד לעיניים מודגשות. ומה עם הפה? נלך לכיוון של הניוד והמט, בלי לשכוח לצייר בקפידה את קו השפתיים לפני כן.

אז הסתקרנת? את מוכנה לאמץ את האיפור המושלם הזה? הנה כל מה שאת צריכה לדעת!

1- מהו באמת הטרנד הזה?
הטרנד של איפור הבייבי דול, כריזמטי וינטאג', בהשראת שנות ה -60. סופר נשי, תוכלי לשחק את משחק הסיקסטיז עד הסוף עם התלבושות הקלאסיות של פעם. תוספי לזה סרט ראש ונגמר הסיפור!

2- מאיפה זה בא?
כשמדברים על טרנד האיפור «בייבי דול», האדם הראשון שעולה לנו לראש היא ללא ספק טווגי. פנים מלאות תמימות, עיניים אינסופיות, פרצוף טהור שלא ייאמן, חן עלומים… בקיצור, לא פלא שהגברת הגדולה הזאת עושה רושם על כל העולם! היא ממשיכה לטפח הרבה אמני איפור: היא הראשונה שהפכה את האיפור הזה למפורסם. עיניים מאופרות, קו אייליינר מרשים, ריסים XXL, שפתיים בשרניות, מט וניוד … לזה הנשים הלונדוניות של שנות השישים התכוונו בול!

3- למי?
לכל הנשים שמעוניינות לנסות חוויות חדשות וטרנדים חדשים בתחום האיפור. אם את חובבת אייליינר ושהקו הקלאסי מתחיל לשעמם אותך … את חייבת לנסות! תהיי יותר יצירתית ותתחילי לחשוב מחוץ לקופסא!

4- איך לעשות את זה?
הבנתן את זה כבר: כאן, העיניים הן אלו שיעשו את כל ההבדל. כדי להתחיל, אפרי את העפעפיים שלך בחום בהיר, אל תהססי לחזור על הפעולה מספר פעמים כדי לקבל אינטנסיביות. אחר כך, ציירי קו של אייליינר עבה ותמתחי אותו למקסימום (בלי להגזים כמובן), כדי להגדיל את העיניים שלך. ציירי (שוב עם האייליינר שלך) נקודות קטנות בגובה הריסים הנמוכים ביותר שלך. הפרט הזה ייתן את הרושם של מלאות ונפח לריסים. ישמי מעט עיפרון לבן מתחת לעין ותמשיכי לשלב המסקרה. השלב הזה מאוד חשוב, אז לא להתקמצן!

ומה עם העור? העדיפי (בכל מחיר) שקיפות ואל תהססי לעשות נמשים מזויפים! היעיל ביותר יהיה להשתמש בעיפרון ליינר. זכרי שהנמשים הקטנים האלה הם לעתים קרובות בגודל ובעוצמה שונים. אז, אל תשכחי למרוח בהדרגה עם האצבע ולאחר מכן לכסות את כל הפנים שלך עם טיפה פודרה.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles