זה ידוע, האלווין הוא אחד הזמנים הטובים ביותר בשנה כדי להיות יצירתיים ולתת דרור לדמיון שלנו! בגדים משוגעים, שיער, איפור ותחפושות … הכל הופך לאפשרי בערב הזה, השמיים הם הגבול ! מה שמגרה את הפן היצירתי שלנו !

האלווין זאת אומרת גם מסיבות וכמובן יופי! אם את עייפה מלהפוך את עצמך כל שנה לדלעת או ערפד והצד הזוהר חסר לך מאוד, קיימים דרכים רבות כדי לעורר את כוכבת היופי שבתוכך. הטרנד החם «מייק-אפ שמימי» – הוא דוגמה מאוד טובה. הרעיון? יעיל ומהמם! שילוב אטמוספרות עתידנית חלומית, זה האיפור האידיאלי למסיבת ההאלווין שלך! לאחר הצלחה גוברת ברשתות החברתיות במשך זמן רב, אנו יכולות להבטיח לך שזה יהיה הימור בטוח.

בכדי להימנע מטעויות, אנו מייעצות לך להתמקד בעיקר בטקסטורות שמנת וממיסים עם גימור נצנצים. שימי דגש על העיניים, עצמות הלחיים ועצם הרקה וכדי להימנע מ אפקט ה«Too Much». במונחים של צבעים, תבחרי בגוונים קרים: כחול, ורוד, סגול … אל תהססי לעשות הדרגה של צבעים ולהמיס לחלוטין כל החומרים לקבלת תוצאה מדהימה! באשר לגימורים, אנו ממליצות להשתמש באייליינר לבן, שיאפשר לך לצייר כמה כוכבים קטנים, ולהשלים את ה-טוטל לוק שלך!

עכשיו בנעליים של אלת הכוכבים, את סוף סוף מוכנה לתת הופעה !

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles