אתיקה מקצועית, רכיבים טבעיים, מוצרים ממוקדים במיוחד, אריזות יפייפיות … אין ספק שאנחנו אוהבות את המותג Kevin Murphy. נגיד לכן גם למה !

בגלל האריזות הגראפיות

בצורת מלבנים וקוביות מינימליסטיות, מוצרי קווין מרפי גם עיצוביים וגם אלגנטים. מסדרת מוצרים אחד לשניה, הם מגיעים במגוון צבעים, תמיד בטעם טוב, אולטרה שיק. באמבטיה, כולנו נאהב לסדר אותם על שפת האמבטיה. בנוסף להיותם אסטטים, הם גם ידידותיים לסביבה כי הם חוסכים 40% פלסטיק לעומת הבקבוקים העגולים המסורתיים.

בגלל סדרת מוצרי ה ״אולטרה״ 

קווין מרפי מטפל בשיער דליל (Angel Wash), מלא (Luxury Wash), צבוע (Balancing Wash), מתולתל (Killer Curls), בלונדיני (Blonde Angel), פגום (Staying Alive) … בקיצור, מציע פתרון לכל הבעיות ואנחנו מודות לו על זה. משמפו (שהוא מכנה WASH) לטיפול (RINSE) ומבלי לשכוח מוצרי עיצוב וצבעים זמניים (Color Bug), הוא מסדר אותנו מהשורש ועד הקצוות!

בגלל הרכיבים הטבעיים

אפס פרבנים או סולפטים, ביי ביי לסיליקונים נוספים, מעט מוצרים מכילים סיליקונים פונקציונליים טבעיים ובריאים (אלה שעולים על ידי שפשוף תפוח, למשל, ובשימוש בקרמים לפנים). כל הנוסחאות, המבוססות על שמנים אתריים, תמציות צמחים ונוגדי חמצון טבעיים, בהשראת ארומתרפיה לשמחת השיער שלנו!

בגלל האתיקה שלו

שזיפי קקדו, פרחי הלוטוס, חמאת מורומורו … קווין מרפי מוצא השראת באוצרות הטבע והכי חשוב, הוא מכבד אותו! כל המוצרים הם crueltyfree ומיוצרים מאנגריה מתחדשת שאינה פוגעות בסביבה ואינם מנוסים על בעלי חיים. אנחנו לא מבקשות יותר מזה.

בגלל קווין מרפי עצמו

קווין מרפי הוא ללא ספק אחד מהספרים המופרסמים ביותר בעולם. מעודכן בכל הטרנדים, האיש בעל אצבעות של פיה, זכה בשנת 2007 בפרס הספר הטוב ביותר של אוסטרליה, ארץ מוצאו. לאחר קריירה ארוכה  באופנה, במגזינים ובקולנוע, לאחר שסיפר את הסלבריטאים הגדולים ביותר, החליט ליצור מותג משלו כיוון שלא היה מרוצה ממוצרי הזרם המרכזי. שאיפתו? יצירת מוצרים חזקים וקלים שהופכים את השיער ליותר יפה וחזק כל יום. לגמרי מוצלח.

 

בכדי למצוא את הסדרה שמתאימה לכן לחצו כאן
לרכישה אונליין לחצו כאן !
אנחנו מאוד מקוות שהחברה תגיע לארץ בקרוב !

 

תהנו,

המגלות

 

 

 

 

 

No more articles