דייט ראשון זה לא תמיד פשוט.
אז תחשבי איך יכול להיראות דייט ראשון בוולנטיין דיי או ביום האהבה?! המסעדות מפוצצות בזוגות שיוצאים לבלות, יש תפריטים מיוחדים והכל מעוצב לכבוד האהבה.. מלחיץ לגמרי!

יש אנשים שכן בוחרים להציע דייט ראשון ביום האהבה או בוולנטיין דיי, כיוון שהאווירה הרומטית עם קצת פרחים ותאורה רכה יכולים לגרום לבני הזוג להפתח יותר בקלות. אבל זו לא המציאות בשביל כולנו.

אם דייטים יכולים להיות מוצלחים ברמות, בטח גם סבלת פעם מדייט גרוע לגמרי. אז כדי לברוח מהר מהאסון הזה, יש כמה שמתכננות תירוצים מראש. חברה שמתקשרת כי היא כאילו איבדה את המפתחות שלה, ההיא שמשחקת אותה בדיכאון או החברה שסתם מלחיצה אותך כדי שתבואו אליה.

בוולנטין דיי בלונדון, חברת מוניות אחת הציעה שירות מיוחד לאנשים שנמצאים בדייט לא מולצח ורק רוצים לברוח ולחזור הביתה. כן, זה אמיתי! אפליקצית Ubeeqo הציבה כפתור חירום.
לכן, כל מי שתקועה בדייט גרוע תצטרך רק ללחוץ על הכפתור והאפליקציה תאתר היכן היא נמצאת ותשלח לה מונית שתיקח אותה לכתובת שהיא בוחרת.

אולי זה יתן רעיון למוניות שלנו בארץ לבוא ולהציל אותנו (בחינם) כשאנחנו נמצאות בדייט לא מוצלח ורק מתפללות שהוא יגמר מהר…

אז בינתיים עד שזה ייקרה, המשיכי להשתמש בתירוצים שלך ולשחק אותה כאילו את חייבת להציל חברה.. מה?! לא כל דייט ראשון חייב להיות מוצלח!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles