גם אם יש לך תזונה בריאה ומאוזנת (עם כמה תענוגות לפעמים כמובן), אין מה לעשות, את כל הזמן מרגישה כבדה ועייפה … הגיע הזמן לטהר אותך מבפנים, ובשביל זה אין דבר יותר טוב מאשר המונו דיאט!

הגמילה הזו מנקה את הגוף מבפנים ומאפשרת התחדשות מלאה של חיידקי המעי שלך "פלורת המעי" (אלה הם אורגניזמים קטנים שמאפשרים לגוף עיכול איכותי). מי שאומר מעיים בריאים, אומר עיכול טוב יותר, פחות נפיחות, וכך … בטן שטוחה!
השיטה הזאת קיימת מזמן ולעתים קרובות גורמת לוויכוחים בעולם התזונה. עם זאת, יש לה יתרונות רבים, ונסביר הכל, כך גם את תוכלי ליהנות מהיתרונות שלה.

1- מה זה באמת מונו דיאט?
המונו דיאט מורכבת מאכילת פרט מזון אחד בדרך כלל למשך יום אחד עד 3 ימים. זה אולי נראה קצת מפחיד, או משעמם אפילו בהתחלה, אבל כשאת רואה את התוצאות, את מתמלאת במוטיבציה, האמיני לנו!
השיטה הזו עושה דטוקסיפיקציה עמוקה לגוף, מושלם לעזרה:
– כשאת לא אוכלת שטויות ולא מאבדת גרם
– כשאת סובלת מכאבי בטן ונפיחות רבה
כמובן, זה לא הולך להיות קל כל הזמן! המונוטוניות והעייפות שעלולה להתפתח, כדאי לך לעשות את המונו דיאט בימי חופש כמו סוף שבוע או חגים.

2- מה לאכול במונו דיאט?
מונו דיאט לא עובדת עם כל מזון! נוטלה ופיצה אינם מועילים למונו דיאט (ובכלל), עדיף לבחור מאכלים טבעיים כמו:
– ענבים
– מרק ירקות
– תפוחים
– גזר
– אורז מלא …
לכל מזון יש תכונות משלו, אבל הפופולרי ביותר במונו דיאט הוא: תפוחים! הוא מנקה את המעיים, ומסייע לחדש את "פלורת המעיים" (החיידקים).

  3- מהן השפעות  המונו דיאט?
יש השפעות חיוביות רבות במונו דיאט! את בוודאי תראי ירידה קטנה במשקל (אבל זה לא יימשך לטווח הארוך, לצערינו), ובטן שטוחה מושלמת (שתחזיק מעמד אם תשמרי על תזונה מאוזנת!). ולאלו שסובלות מספיגת מים, או לעתים קרובות מנפיחות, זה פתרון מושלם לתת לך פוש למטרה נעלה!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles