איזה סיוט זה שהעור מתקלף אחרי חשיפה לשמש! גירודים, כתמים וחלקים לא אחידים בעור, זה הורס לך את השיזוף שהשקעת בו כל כך הרבה שעות.

את יודעת כבר שחשיפה לשמש יכולה להיות ממש מסוכנת, אבל חשבת שאולי הפעם לא היית צריכה למרוח שוב קרם הגנה כשהיית בים כי לא הרגשת את השמש.. איזו טעות! אחרי שסבלת מכאבים, העור שלך עכשיו מתקלף ובואי נהיה כנות, זה לא ממש יפה..

אז מה כדאי לעשות כדי להימנע ממצב כזה?

 

1. להכין את העור לשמש:

כדי לא להגיע למצב דומה שבו העור שלך מתקלף, מומלץ לך מאוד להכין את העור לשמש עם פילינג עדין כדי להסיר את התאים המתים של העור ולהגיע לשיזוף מושלם והרמוני.

בזמן החשיפה לשמש, מרחי כל שעתיים קרם הגנה עם SPF 50. הקרם יאפשר לעור שלך לא להתייבש בזכות הלחות שיש בו. דבר נוסף וחשוב הוא כמובן להימנע מחשיפה לשמש בין השעות הכי חמות ומסוכנות שהן 12:00 ל-16:00.

 

2. ממה להימנע כשמתקלף העור:

אם כבר נחשפת לשמש בצורה מסוכנת ולא עקבת אחרי ההמלצות מעלה, אז בעוד כמה ימים העור שלך יתחיל להתקלף. לא לדאוג, אם תעקבי אחר הפעולות הבאות, את יכולה לצמצם את הנזק.

  • תשכחי ממקלחות חמות מדי שרק ייבשו את העור שלך עוד יותר.
  • אל תעשי פילינג, כי גם אם זה מסיר את תאי העור המתים, על עור שזוף ומתקלף זה רק יגביר את הכאב ואת הקילוף.
  • אל תנסי לקלף בעצמך את העור ולהוריד את העור המת, זה יכול לגרום לדלקות.
  • אל תחשפי לשמש עם עור מקולף, זה רק יגרום לנזק נוסף וזה מאוד מסוכן!

 

3. אז מה כן לעשות?

הרטיבי את העור עם חלב אחרי חשיפה לשמש לפחות שלוש פעמים ביום והתמקדי באיזורים שמתחילים להתקלף. חלב הוא מזין ונוגד חימצון והוא הפתרון המושלם ביותר לעור שמתחיל להתקלף. אל תשכחי לשתות הרבה מים ולאכול אוכל עשיר בנוזלים.

 

ופעם הבא, אל תשכחי את קרם ההגנה שלך כשאת הולכת לים!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles