סוף סוף ימים היפים והחמים בדרך חזרה. גשמים, סופות או טפמרטורות נמוכות לא עוד.

אחרי הימים הגשומים שהיו לנו בחודש שעבר, ואיך שרואים טיפה של שמש, כולנו רצות למרפסות של כל המסעדות בעיר. כל בת מזל שגרה ליד הים מנצלת כל שעה פנויה בסופ״ש בכדי להתחיל לעבוד על השיזוף שלה.

רגע, זהירות! זכרי שהשמש היא לא החברה הכי טובה שלך. היא מסוכת לעור, וחייבים להגן עליו עם קרם הגנה חזק מספיק. אל דאגה, את עדיין יכולה להשתזף מבלי לסכן את העור שלך.

בגלל שהשמש חוזרת והטפרפרטורות עולות לאט לאט, אנחנו לא חושבות שאפשר להישרף מהשמש כזה בקלות.. אז אנחנו יושבות בשמש, ומבלי לשים לב פתאום אנחנו נהיות אדומות.

אז מה צריך לעשות אם נשרפנו? המגלות הכינו לך מדריך למקרה שנשארתן קצת יותר מדי בשמש בלי הגנה.

 

1. להרטיב את העור

זהו שלב קריטי ביותר. ברגע שאת מרגישה שנשרפת, אל תהססי ומרחי קרם שומני שירטיב ויחדיר לחות בצורה מושלמת אל העור שלך. המשחה הכי מוכרת? ביאפין ! היא מרווה את העור לעומק ומרגיע את השריפה. אבל! במקרה ונשרפת בצורה חמורה, כנראה שזכית בכוויה, חובה להתפנות לקבלת טיפול רפואי.

 

2. לבנות מחדש את העור

יש קרמים אחרים שמאפשרים לבנות מחדש את העור שנשרף. עשויות לרוב מצמחים, מרגיעות את הכוויות על העור. אנחנו ממליצות גם על מסיכות עם חמאת שיאה או שמןן חוחובה שמזינות את העור ומתקנות את נזקי השמש. בנוסף, יש צמחים ומזונות בעלי השפעה מרגיעה כמו למשל מלפפון שמקל את העור הדואב. חתכי כמה פרוסות והניחי אותן על הכוויות. באותה מידה, תה ירוק ואלווארה מהווים מרפא מושלם לעור ומוןמלץ להשתמש בהם במקרה כזה.

 

3. להתאפר בכדי להסתיר את העור האדום

אחרי כמה שעות בשמש בלי הגנה מספיקה העור הפך לאדום (לובסטר סטייל), לא רק על עצמות הלחיים אלא כל הפנים אדומות. מה לעשות? אין מצב שתצאי כך מהבית! אל דאגה, איפור כהסוואה לעור השרוף. מה עושים? מרחי קרם לחות מועשר ברכיבים מזינים. תבחרי מייקאפ או קונסילר ירוק טבעי שינטרל את האדמומיות. ברגעים כאלו, מומלץ לא להתפאר יותר מדי בכדי לא לחסום את נקבוביות העור.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: KaraJewelll@

 

No more articles