אין ספק שאת מלכת חיי הלילה. אם זה מסיבות בין חברות, עם בן זוג שלך או עם קולגות, את תמיד מוצאת תירוץ לחגיגה. גם אם את יודעת להנות בלי אלכוהול, לפעמים כייף ללגום כוס אחת או שתיים (או שלוש..) כדי להשתחרר, לשכוח מהלחץ בעבודה או סתם כדי להיות עוד יותר משוגעת ממה שאת כבר.

כמובן, את תמיד מזמינה את אותו משקה במשך כל הערב כי את יודעת, או לפחות למדת עם הזמן, שלערבב אלכוהול זה ממש לא רעיון טוב. אז יאללה שהברמן יביא כבר את הדרינק שלך ושהחגיגה תתחיל!

את יודעת מה המשקה האלכוהולי האהוב אומר עליך? אם את יותר אשה של יין, קוסמופוליטן, מוחיטו או בירה, המגלות מספרות לך את כל מה שזה אומר על האופי שלך.

 

את מעדיפה וודקה-רדבול או כל משקה מוגז אחר: מה שבטוח, זה שאת חזקה! וודקה הוא לא אכוהול של מתחילות, כשאת שותה, את שותה באמת! וזה מעולה כי הערבוב בין וודקה לרדבול או XL נותן לך מלא אנרגיות, עוד יותר ממה שיש לך כבר. את פסטיבלית בנפש ולכן את צריכה משקה שתוכלי לשתות ומבלי שיעניק לך כאבי ראש של יין למחרת.

 

את מעדיפה וויסקי: את מיוחדת. אכן, נדירות הבנות שאוהבות לקחת את הזמן בשתיית כוס אלכוהול. יש בך משהו מסתורי, בין אם את חושבת לבד או בשיחה עם חברה, לגימה אחרי לגימה, את שותה בשביל ליהנות מהטקסטורה והטעם. את עקשנית ולא מוכנה לוותר על כלום: כשאת רוצה משהו את עושה כל המאמצים הנדרשים כדי להשיג אותו ואת מפסיקה רק כשאת משיגה את המטרה שלך.

 

את מעדיפה צ׳יסרים: צ׳יסר לא שותים לבד, לכן זה סימן שאת בן אדם חברותי ונדיב. את אוהבת לשתות עם חברות ובגלל שבדרך לא שותים רק צ׳יסר אחד, את מתרגלת לאלכוהול ובסוף את האחרונה שעדיין עומדת. אז עוד צ׳יסר?!

 

את מעדיפה יין: זה לא אלכוהול מבחינתך. זה פשוט מה שאת שותה כשאת רוצה להישאר רגועה למשך הערב. אבל בואי נהיה כנות, זה עובד רק למשך כמה שעות.. את אשה מתוחכמת שאוהבת לשלוט על הערב שלה ובדרך כלל על החיים שלה.

 

את מעדיפה בירה: קלאסי! בירה היא אלכוהול שקיים כבר מאות שנים. לא כל כך יקרה והיא מעניקה לך חשק לערב מלא צחוקים עם חברים.  את קצת מחוספסת אבל זו הסיבה למה כולם כל כך אוהבים אותך!

 

את מעדיפה רום-קולה: פעם ראשונה ששתית את זה הרגשת שאת שודדת-ים כמו ג׳אק ספארו. אבל עם הזמן זה הפך למשקה שלך. לא משנה מה מזג-האוויר בחוץ, את תמיד מזמינה רום-קולה. זה מוציא ממך בן אדם חביב, כריזמטי וקצת עקשן.. יש עוד משקאות טעימים שרק מחכים שטתעמי אותם!

 

את מעדיפה מוחיטו: יש לך שמחת חיים כמו לאף אחד אחר. את נהנית מכל רגע בחיים. אבל באופן פרדוקסלי, יש בך משהו מסתורי שמושך אנשים אליך..

 

את מעדיפה ג׳יו טוניק: בדרך כלל זהו משקה אהוב על אנשים בגיל השלושים. אבל את, כבר בגיל 20 התאהבת בו, את פשוט אוהבת שלא לנהוג כמו שאר האנשים. את אוהבת את הערבוב בין חמוץ ומתוק, זה אפילו דומה לך קצת (ניגודים שקיימים בך בו זמנית).  את אוהבת בדרך כלל דברים בטוחים ובסיסיים אבל לפעמים את אוהבת להפתיע את החברות שלך ולעשות משהו מקורי לגמרי.

 

את מעדיפה קוסמופוליטן: או… את מעריצה גדולה של הסדרה ״סקס והעיר הגדולה״ או שאת אוהבת את הרעיון של לשתות משקה סקסי. את אישה שאוהבת אתגרים ואת מאוד נשית. פתיינית באופי, שום דבר לא יכול לעמוד בקסמייך כשיש לך את הכוס ביד.

 

את מעדיפה מרטיני: אין ספק שאת אישה אמיתית. את מתוחכמת ומעוררת כבוד. אבל זה לא אומר שאת לא חגיגית בנפשך! הראשונה שמגיע למסיבה והאחרונה שעוזבת אותה. את יודעת ליהנות אבל בלי לאבד שליטה, לכן במסיבות את היא זאת שמנהלת את הקבוצה!

 

את מעדיפה שמפניה: את אלגנטית בטירוף. כמו כוכבת הוליוודית, את משהו בין אדם קלאסי ומתוחכם, אבל שאוהבת גם פנטזיה. יש באופי שלך צד שהוא מסוכן ומושך תשומת לב. אבל בכל זאת יש לך קצת ילדות באופי וזה מה שעושה כל הקסם שלך!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: LateAfternoon@

 

No more articles