עונות האירועים חוזרת! אז חשבנו עליכן וגם על בני המשפחה שלכם, בן הזוג או החברות שצריכות לסבול אותך בזמן שאת מתארגנת לאירוע…. אנחנו מבינות אותם! שמלה, אוברול, נעליים, תכשיטים, אביזרים…. כל כך הרבה דברים לחשוב עליהם ואין לך כוח! איך אנחנו מבינות אותך!

מצאנו את הפריט שיציל אותך ובוודאי יבליט את כל הבחירות שלך! ככה תוכלי להיראות הכי מקורית וכמובן ללא מאמץ (שזה לא הכי נכון כי את עדיין הולכת לתת את ה-כל!! אז זה פשוט יהיה עם פחות כאב ראש!).

את נהיית סקרנית, אנחנו מבינות אותך! אז עצרי הכל וגלי את האביזר «הדו שימושי» או כמו שאנחנו החלטנו לקרוא לו: גם תיק וגם טבעת! איך יכול להיות? הכי פשוט שיש, זה פשוט תיק קלאץ' עם «טבעות» למעלה בסגירה והן יאפשרו לך להחזיק אותו! מושלם, נכון? מגניב, מקורי וגם פרקטי!!! מה אפשר לבקש יותר מזה?

כמובן קיימות כמה גירסאות, המון צבעים וגדלים, כך שבטוח תמצאי את האושר שלך! וזו חברת היוקרה אלכסנדר מקווין שהמציאה את התיקים המטורפים האלה! כמו שבטח הבנת המחירים לא כל כך נוחים… טווח המחירים מתחיל ב-6,130 שקלים. לא זול, אנחנו יודעות!

אבל הרעיון כל כך מגניב שהיינו חייבות לחלוק את זה איתך!!! והאמת שיש לנו תקווה שמותגים זולים יותר יקבלו מהם השראה לעתיד!!!

אז תגידי: כמה את אוהבת אותנו על ששיתפנו אותך במידע הסופר חשוב הזה?!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles