אין ספק שהאינסטגרם הינו חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אי אפשר לעבור יום, אפילו אחד, מבלי להתעדכן במה שקורה ברשתות החברתיות! בבוקר כשאת קמה, בדרך לעבודה, בהפסקת פיפי…  בקיצור, בכל רגע ביום שלך! השאלה האמיתית היא מתי את לא ברשתות!

ולא משנה אם את מעלה מלא תמונות במהלך השנה, בחופשות זה אחרת. זה הזמן בו את תמיד נהנית להיות יותר אקטיבית באינסטגרם ולהרגיש כמו בלוגרית אמיתית! למעשה, פתאום כיף לך להעלות פוסטים ולהראות את כל מה שאת עושה!  ובואי נודה בזה, זו הזדמנות מדהימה! נופים, טיסות, אוכל, חברים, בן זוג, משפחה, מסיבות ו…אאוטפיטים!!! בהתאם, בית מלון אחד בפלורידה התחיל להציע תיקי יוקרה בהשאלה לאורחות שלו, כדי להוסיף לחופשה את הגלאם הנדרש! כן, קראת נכון!!!

כל אינסטגרמית אמיתית יודעת שהדרך לתיעוד ויראלי של חופשה עוברת גם בבחירת האקססוריז והאאוטפיטים הנכונים. כדאי שתכיני את המזוודה שלך כמו שצריך, זאת אומרת שהיא תהיה מלאה בפריטים המדויקים שיוכלו לעשות את ההבדל.

אבל, בין אם מדובר בבגדי הים הלוהטים של הרגע, בנעליים המגניבות שאת רואה על כל הבלוגריות, בכובע הקש החובה או בחגורות שכבשו את המסלול בתצוגת האופנה האחרונה, לכל זה יש מחיר, ולצערנו, הוא גבוה!

למזלך, זאת לא תהיה יותר בעיה! גם אם נכון לומר ששמנו לב לאחרונה שתעשיית התיירות עושה התאמות שונות ומאמצים לגבי הנופשים, גילינו מלון שלקח את זה לשלב הבא! אנחנו בטוחות שתאהבי את זה! הכירי את מלון SLS סאות' ביץ' בפלורידה שמציע לאורחיו לשאול תיקי יוקרה כדי להוסיף את הטאץ' הגלאמי לחופשה שלהן! אכן, המלון מכריז על שותפות עם חברת Vivrelle – מועדון היוקרה מספר אחת של השכרות יוקרה, המציע גישה לתיקי מעצבים, תכשיטים ויהלומים. איזה מהמם זה תגידי?! ואנחנו חייבות למחוא להם כפיים לרעיון הגאוני הזה! שירות חדש לגמרי שעוד לא ראינו! לצורך הענין, הם מציעים לאורחים מגוון תיקי יוקרה של מעצבים כמו גוצ'י, שאנל, לואי ויטון ועוד חברות ענקיות שגורמות לנו לחלום!

אז, איך זה יעבוד באמת? פשוט מאוד! רק תצטרכי להיות אורחת באותו המלון! על פי דיווחים, כל אורחי המלון יוכלו לבחור במהלך החופשה בתיק מעצבים, ללא עלות נוספת, כמובן בהתאם לזמינות שלהם. הכי פשוט שיש! כל כך גאוני שזה לא נשמע אמיתי!

את בטח חושבת לעצמך איך לא חשבו על זה קודם, נכון?

אחרי החדשות החלומיות האלו, רק חשוב לנו להזכיר לך שכמות הלייקים לא צריכה להיות יותר חשובה מהחוויות עצמן.

עם זאת, אנחנו לא יכולות לחכות כדי לבדוק את זה!! מה איתך? כבר הזמנת חדר לחופשה הבאה?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles