זה ידוע, אם את רוצה לרדת במשקל עליך לשלב תזונה בריאה עם פעילות ספורטיבית קבועה. אבל באיזה ענף ספורט עליך לבחור? יש לך הרבה אפשרויות, אפילו יותר מידי כי הרבה סוגי ספורט יעילים לצורך ירידה במשקל, אבל עדיין צריך לדעת איך לנצל אותם לצרכייך. הנה הרשימה האולטימטיבית של 5 ענפי ספורט שיסייעו לך לאבד הכי הרבה הקלוריות.

ספורט אופנתי לירידה במשקל: ריצה
שום דבר אינו יעיל יותר מזה. ריצה היא אחד מענפי הספורט החזקים ביותר ששורפים הכי הרבה קלוריות. שעה אחת של ריצה יכולה לגרום לך לאבד עד 800 קלוריות. בנוסף על מנת לגרום לך לרדת במשקל, ריצה תעבוד על הסיבולת שלך, מה שנהדר עבור הלב.

לכי לאט כדי להתחיל. את תראי, ככל שתתרגלי יותר, כך תחזיקי מעמד. אפילו יש סיכוי שתתמכרי.

ירידה במשקל באופן יעיל: אגרוף
אין שום דבר טוב יותר מאשר לשחרר קיטור ולרדת במשקל. בנוסף, איגרוף דורש שילוב של כל השרירים שלך: זרועות, רגליים, בטן… אז אל תהססי להתחיל. מומלץ להתאמן לאחר ייעוץ מקצועי כדי שלא לפגוע בעצמך וליישם את התנועות הנכונות.

הספורט של ילדותנו: דילוג על חבל
תזכרי כמה כיף זה היה בבית הספר היסודי. ובכן למזלך זה ספורט שהפך ללהיט כי הוא יעיל מאוד. מצוין עבור cardio וקואורדינציה, החבל יאפשר לך לאבד כ-700 קלוריות בקפיצה של שעה אחת.

תוספת קטנה: ספורט זה נגיש לכל אחד ובנוסף הוא גם זול. הקפידי לבחור את הדלגית הנכונה בהתאם לגובה שלך.

אידיאלי בשבילך: שחייה
את יכולה לצפות לאבד בין 400 ל-600 קלוריות בשעה של שחייה. שחייה מצוינת לשרירים ובמיוחד לגב. בנוסף לאובדן משקל יעיל, שחייה תעזור לך לחטב את הגוף.

על ידי ביקור בבריכה לפחות פעמיים בשבוע, תוכלי להבחין בתוצאות מהירות. אם את לא אוהבת לשחות יותר מדי, נסי אימון aquabike, שהוא גם מאוד יעיל לחיזוק הגוף שלך, למחיקת צלוליטיס ולאיבוד משקל.

ספורט טוב לירידה במשקל: רכיבה על אופניים
נגיש לכל אחד, ומה שכיף ברכיבה על אופניים הוא שאת יכולה להתאמן בבית וגם מחוצה לו. את תעבדי בעיקר על השרירים התחתונים (שרירי הבטן והרגליים), וכמובן גם על הנשימה.

עם שעה אחת של רכיבה על אופניים, את יכולה לאבד עד 400 קלוריות, וזה לא זניח. תזכרי להתאים את הכיסא ואת הכידון לגובהך ותדוושי!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles