את יושבת? כולנו חיכינו לזה: מהיום תוכלי לעשות לק ג'ל בבית ולהוריד בלי בעיה!
נכון שעד עכשיו תמיד היית צריכה לבקר את המניקוריסטית שלך בכל פעם שרצית לק ג'ל. כשמדובר בציפורניים, אין ספק, שגרת הטיפוח שלנו נהיית הרבה יותר נוחה עם כל הטכניקות החדשות וחוסכות לנו הרבה טרחה… אכן, הלק הזה- שהפך לפני מספר שנים למאסט אולטימיבי- הביא איתו הרבה נוחות, אבל גם דורש מאיתנו לא מעט זמן, תקציב וסבלנות.

לא תמיד יש זמן ותקציב לביקורים התכופים אצל המניקוריסטית, ואפילו הג'לים הביתיים שנמכרו עד כה בפארמים לא פתרו את הבעיה של ההסרה המסובכת שדורשת עדיין מכונה מקצועית.

מותג הלקים הפופולרי Essie מבטיח להציל אותנו מהענין הזה! אכן, הוא מבטיח לשנות את המצב עם ליין חדש בשם Gel Couture. מדובר כאן בלק עם ברק ועמידות של עד 12 יום שאפשר למרוח בבית ללא צורך במנורת UV, ושתוכלי להוריד בקלות בבית עם מסיר לק רגיל. חלום!!!

אז איך זה עובד באמת?
הליין -Gel Couture כולל שני שלבים פשוטים: צבע וטופ-קואט. הם מגיעים בשני בקבוקים שונים במחיר של 49 שקלים לבקבוק (תמצאי אותם בסופר פארם ובפרפומריות הנבחרות). לפי מנהלת ההדרכה של Essie «מומלץ להתחיל את המריחה על ציפורניים נקיות לחלוטין, בלי קרם לחות או שאריות של מסיר לק, כדי להאריך את העמידות של הג'ל». היא מסבירה שמומלץ «להתחיל בשתי שכבות של צבע שמספקות כיסוי מושלם, ואחרי כמה שניות של ייבוש באוויר אפשר כבר למרוח את הטופ-קואט השקוף שיספק גימור מבריק כמו אחרי סלון ונועל את הלק».

סדרת Gel Couture מגיעה בלא פחות מ-26 צבעים טרנדיים, עם טופ קואט אחיד שמתאים לכולם. הבקבוקונים בעיצוב המוכר והרגיל של חברת Essie אבל עם טוויסט קטן, שמקל על האחיזה והופך את המריחה לנוחה יותר.

אז מה את אומרת? מניקור בסלון יופי או בבית?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles