גבות צריכות להיות בנויות בצורה מושלמת ביותר כדי להבליט את העיניים שלך. הן מעצבות את המבט וצריכות להיראות טבעיות וללא פגם. אבל זה לא סוד שלסדר גבות מגניבות זאת לא משימה פשוטה בכלל. בין צורה, צבע ואורך, צריך לדעת מה מתאים לנו יותר. זה דורש זמן, סבלנות, וזיהוי כיוון צמיחת השיערות.

אבל אל תדאגי, את לא חייבת להיות מאפרת מקצועית כדי לסדר לעצמך גבות מושלמות. המגלות הכינו לך מדריך שיעזור לך להבליט את העיניים שלך עם גבות מדהימות.

 

1. להחליט על אורך הגבה: כדי להבין איפה קו הגבה שלך צריך להסתיים, מומלץ לך לשים עיפרון באלכסון מהנחיר שלך ועד הקצה החיצוני של העין שלך. זו בדיוק הנקודה שעד אליה הגבה שלך צריכה להיות כדי להשיג מראה טבעי ביותר.

 

2. לבנות את קשת הגבה: חשוב לבנות את קשת הגבה בצורה מושלמת כדי לתת למבט שלך מראה רך וטבעי. אז כדי להצליח במשימה הזו, מומלץ לשים עיפרון על הנחיר שלך ולהניח אותו באלכסון לכיוון אמצע העין. זו בדיוק הנקודה בה קשת הגבה שלך צריכה להיות.

 

3. לבנות את צורת הגבה: אחרי שהחלטת על אורך הגבה ומצאת איך צריכה להיות הקשת של הגבה שלך, נקי את השיערות המיותרות שנמצאות מסביב בעזרת פינצטה או חוט. במקרה ויש לך חורים בהם חסרות שיערות, מומלץ למלא את האיזור בעזרת עיפרון גבות.

 

4. לצייר את קו הגבה: למראה טבעי ביותר מומלץ לך לצייר מעין שיערות בעזרת עיפרון גבות או צללית באותו גוון כמו הגבות והשיער שלך ובכיוון צמיחת השיערות וזאת במקום לצייר קו ישר, כי זה נראה פחות טבעי. למראה טבעי אף יותר, שפשפי את ציור הקו בעזרת מברשת איפור.

 

5. האירי את הגבות שלך: כדי להבליט בצורה מושלמת את הגבות שלך, השתמשי בהיילייטר שתניחי מעל וממש מתחת לגבות ובגוון יותר בהיר מצבע העור שלך.

 

6. לסיום מושלם, מסקרה לגבות:  אחרי שמצאת את הצורה הנכונה לגבות שלך וציירת קו שיסתיר את החורים, מומלץ לך להשתמש במסקרה לגבות שתמרחי טוב בכיוון השיערות. היזהרי שלא לבחור מסקרה בצבע כהה מדי כדי שמבטך לא יהפוך לקודר. זה השלב שיבטיח לך מבט סקסי ומדהים!

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles