זהו, עונת הקיץ הגיעה! כמה חיכינו לה! את מתחילה לצאת לחוף הים, לשפת הבריכה, בקיצור את עומדת לטרוף את הקיץ שעומד לפניך. המחשבה הראשונה שעולה לך לראש היא על בגד הים שאת חייבת למצוא לעונה החדשה שלפניך! לא משנה כמה מהם יש לנו בארון, כל שנה אותו הדבר: יש אחד שחסר לנו! (אחד במצב הטוב…!) בקיצור, כפי שהבנת- כל מה שקשור לבגדי ים זה נושא רגיש!

מביקיני ועד בגד ים שלם אין סוף אופציות ואת נכנסת ללחץ!

באיזה בגד ים לבחור? איזה בגד ים תקחי איתך לחופשה המדהימה? מה המאסט של העונה? יש לך מלא שאלות ואנחנו ננסה לענות בצורה הטובה ביותר על כולן!

עם בגדי הים האלו, תהיי בטוחה שתקבלי את כל המחמאות שבעולם! מוכנה?

כמו שאמרנו, כל שנה זה אותו הדבר. ברגע שקרן השמש הראשונה מופיעה במפתיע, לא משנה אם זה ליום אחד בלבד, את נכנסת לפאניקה: איזה בגד ים תקני העונה? את פשוט רוצה להתחדש! ושוב פעם, תעשיית האופנה מקשה עלינו את החיים! ואת צריכה לעשות בחירה: טרנדים עונתיים או נאמנות לקלאסיקות של כל הזמנים. בגד ים שלם בצבע שחור או ביקיני בצבע צהוב ניאון? (או שניהם?!) כשמדובר בטרנדים עונתיים יש תמיד ים אפשרויות ובמיוחד בקיץ. הגיע הזמן לקצת סדר.

אז, מהן המגמות הבולטות שיחכו לך בחנויות?

שנות התשעים אף פעם לא עזבו אותנו באמת, ואפשר לומר שהעונה הן נמצאות במרכז העניינים. במראה ספורטיבי בייסיק, חלק תחתון עם מפתח גבוה ובצבעים בוהקים ושמחים או אפילו פלורסנט לאמיצות שבינינו- עם הבחירה הזו לא תוכלי לטעות!

אם את מחוברת לעולם האינסטגרם לא יכולת לפספס אותם: בגדי ים שלמים – הקראש האולטימטיבי שלנו! הם עשו את הקאמבק הגדול שלהם כבר לפני כמה עונות, אבל הקיץ הזה הם נהיים וויראלים באינספור ואריאציות! אם זה עם גב פתוח לחלוטין עם מחשופים נדיבים ועד לסגורים עד הצוואר – סוף סוף כולם כבר הבינו שבגד הים השלם הוא הכי סקסי שקיים! ותגידי את האמת, אין יותר נוח ופרקטי: בגד ים + מכנס קצר ואת מוכנה! אין אפילו שאלה!

עכשיו, גלי את כל הדגמים האהובים עלינו שריכזנו במיוחד בשבילך! אנחנו בטוחות שתקבלי השראה ותמצאי את הבחירה האידאלית שלך לקיץ!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles