את מתבאסת מכך שאת חייבת לשבת במשך שעות רבות מול המחשב שלך בעבודה בלי זמן אפילו לקום לשנייה. בא לך רק לקום, לעשות הליכה, לשחרר את הרגליים, לחזור לזרימת דם רגילה, למתוח את הגב וכו׳. אז בקיצור בא לך לזוז כי את מרגישה שאת מזדקנת מול המחשב ואפילו משמינה משעות רבות בלי תזוזה..

אל תדאגי, כנראה שהחשיבה שלך תשתנה עוד מעט! אתר האינטרנט Shake That Weight חקר את הנושא ובדק כמה קלוריות שורפים בישיבה מול מחשב במשך כל היום, והתוצאות יפתיעו אותך! המחקר שחקר אדם ששוקל 70 קילוגרמים, מצא ששורפים 102 קלוריות בשעה ישיבה. לכן, אם את עובדת מ-9 עד 18 בלי לקחת בחשבון שעה להפסקת צהריים, את שורפת כ-816 קלוריות רק מישיבה מול המחשב! אז כמובן שזה משתנה לפי גובה, משקל ומבנה גוף, אבל לפחות את יודעת שאת כן שורפת קלוריות מבלי לעשות כלום! נפלא, לא?

המחקר שאתר האינטרנט Shake That Weight ערך מצא שיש עוד דברים מהשיגרה היומיומית שלנו שמאפשרים לנו לשרוף קלוריות מבלי לשים לב. אכן, כשאת ישנה 7 שעות, את יכולה לשרוף 382 קלוריות, 62 קלוריות כשאת מתקלחת, 120 באמבטיה חמה, 93 קלוריות בהכנת ארוחת ערב ואפילו בייבוש שיער את שורפת עד 39 קלוריות!

אז ברור שזה לא אומר שאת יכולה לוותר על פעילות גופנית או אימון כושר, אבל זה רק יעזור לך לא להתבאס בפעם הבא שלא יהיה לך זמן לקום מהכיסא במשך כל היום!

 

תהני,

המגלות

מקור: AshBegash@

 

No more articles